Koncert "Edith Piaf jesienią"
W programie koncertu zatytułowanego "Edith Piaf Jesienią" pojawią się najbardziej rozpoznawalne i znane utwory z repertuaru artystki w oryginalnych aranżacjach.
Gdzie?
Teatr Ludowy w Krakowie - Duża Scena
Os. Teatralne 34, 31-948 Kraków
Kiedy?
28 listopada 2016 od 19:00
Za ile?
35 zł

Listopad to idealny miesiąc, aby wybrać się na koncert. Odciągnie naszą uwagę od jesiennej słoty i nakarmi zmysły. Taką ucztę proponuje nam Teatr Ludowy w Krakowie. Pośród licznych spektakli i eventów będzie można wybrać także koncert na Dużej Scenie, na os. Teatralnym 34. 28 listopada kolejny raz wystąpi zespół Big Band Krak oraz Kwartet Smyczkowy Bonjour wraz z zespołem wokalnym Yanabanda i świetną solistką z Włoch - Deborą Ranieri. Występ będzie poświęcony znakomitej artystce francuskiej Edith Piaf. W programie koncertu zatytułowanego "Edith Piaf Jesienią" pojawią się najbardziej rozpoznawalne i znane utwory z repertuaru artystki w oryginalnych aranżacjach. Będzie można również posłuchać niezwykłych i nastrojowych klasyków jazzu big bandowego.

Z inicjatywy Władysława Chorobika, który jest trębaczem, w Wieliczce w 1998 roku powstała grupa Big Band Krak. Na podstawowy repertuar zespołu składają się klasyczne utwory jazzu big bandowego oraz rozrywkowej muzyki z lat trzydziestych i czterdziestych, poszerzane o coraz bogatszy zbiór klasycznych kompozycji ostatnich dziesięcioleci. W przeciągu osiemnastu lat grupa współpracowała z Radiem Kraków oraz telewizją TVN oraz TVP. Aktualnie zespół działa pod przewodnictwem Stanisława Olko - jednego z pierwszych współkreatorów Big Band Krak. Zachęcamy do wzięcia udziału!

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl