Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert "Dzień Dobry Panie Marku"

Koncert "Dzień Dobry Panie Marku"
 
Repertuar koncertu zawiera niezapomniane, wielkie przeboje Marka Grechuty
gdzie?Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
kiedy?9 czerwca 2017 od 19:00 do 20:30
organizatorKawiarnia Kmicic

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Zakopanego do Kawiarni Kmicica na niezapomniany koncert Stachura Mirecki Trio pod tytułem "Dzień dobry Panie Marku" trakcie którego usłyszymy wspaniałe piosenki Marka Grechuty, ale i nie tylko.

W skład zespołu Stachura Mirecki Trio wchodzą:
- Małgorzata Stachura, grająca na basie akustycznym oraz śpiewająca w chórkach
- Piotr Mirecki, wokalista oraz gitarzysta
- Jan Stachura- gitarzysta.

Trójka muzyków, znana także z "Dzień Dobry", grupy pochodzącej z Bielska- Białej. Zostali oni laureatami Festiwalu Twórczości Korowód, który miał miejsce w Krakowie oraz Grechuta Festival, który odbywa się w Świnoujściu. 9 czerwca pokażą się publiczności w repertuarze zdecydowanie instrumentalnym. Program koncertu "Dzień Dory Panie Marku", przewiduje piosenkę poetycką: między innymi "Stare Dobre Małżeństwo", a także piosenkę filmową oraz polskie i światowe przeboje w wspaniałych akustycznych aranżacjach.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Któż nie kocha piosenek Marka Grechuty... Repertuar koncertu zawiera niezapomniane, wielkie przeboje Marka Grechuty, takie jak między innymi ponadczasowe "Dni Których nie znamy", "Świecie nasz" czy "Będziesz moją Panią". To bardzo wzruszające utwory, pełne różnych emocji, słuchane przez kilka pokoleń.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl