Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert dla Trzech Króli

Koncert dla Trzech Króli
 
Soyka podczas udzielania jednego z niezliczonej ilości wywiadów, sam o swojej muzyce wypowiada się, iż nie śpiewa po to, by komukolwiek się popisać.
gdzie?Bazylika Mariacka w Krakowie
pl. Mariacki 5, 31-042 Kraków
kiedy?6 stycznia 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Podczas koncertu w Bazylice Mariackiej w Krakowie wystąpią:

1. Stanisław Soyka
2. Krakowski Chór z Akademii Muzycznej
3. Dyrygować będzie- Andrzej Korzeniowski

Stanisław Soyka, jest wokalistą jazzowym, kompozytorem oraz niezwykle utalentowanym pianistą. Ma 57 lat, przygodę ze śpiewem zaczął już jako 7-letni chłopiec, kiedy to razem ze swoim ojcem zaczął występować z chórem katedralnym w swoim rodzinnym mieście, w Gliwicach. Soyka ukończył katowicką Akademię Muzyczną.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Swój debiut, 20-letni wówczas Soyka, miał w warszawskiej Filharmonii Narodowej. Pokazał się wtedy szerokiej publiczności z recitalem gospel oraz muzyki blues. Wciąż poszerza swoje horyzonty, wciąż odkrywa nowości, a jednocześnie każdy jego wielbiciel, rozpozna go już po pierwszej zagranej nucie, czy pierwszym wyśpiewanym słowie. Ma niezwykłą charyzmę, na scenie jest jak zwierzę. Bez znaczenia czy występuje jako solista czy w asyście zespołu, od razu potrafi zawładnąć publicznością.

Soyka podczas udzielania jednego z niezliczonej ilości wywiadów, sam o swojej muzyce wypowiada się, iż nie śpiewa po to, by komukolwiek się popisać. Nie oczekuje fajerwerków. Śpiewa i gra po to, by jego muzyka, jego utwory, pieśni, dodawały siły oraz otuchy, tym, którzy pragną go słuchać i przychodzą na jego koncerty. Chcę, żeby z jego koncertów ludzie wychodzili pełni dobrej energii i uśmiechnięci.

Na swoim koncie, Soyka ma już kilkanaście wydanych płyt.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl