Koncert dla gdańszczan "Gdzie się podziały tamte prywatki"

Koncert dla gdańszczan "Gdzie się podziały tamte prywatki"
W trakcie koncertu publika usłyszy takie hity, jak między innymi: „Wojna domowa”, czy „Gdzie się podziały tamte prywatki”, jak w tytule wykonywane właśnie przez Gąsowskiego.
Gdzie?
Ergo Arena Gdańsk
Plac Dwóch Miast 1, 80-344 Gdańsk
Kiedy?
28 kwietnia 2018 od 18:00
Za ile?
10 zł

W trakcie tego wyjątkowego koncertu, pod nazwą: „Gdzie się podziały tamte prywatki” usłyszą Państwo wielkie hity z Polski oraz ze świata. Przed Wami wystąpią najwspanialsi artyści estrady polskiej, wielka orkiestra, której dyrektorem jest Grzegorz Urban, zaś aranżacje szlagierów specjalnie przygotowane pod gdańską publikę zapewnią Wam wielość wrażeń muzycznych! Ponad to na scenie zobaczycie podziwiane oraz lubiane gwiazdy estrady, jak między innymi: Wojciecha Gąssowskiego, Natalię Szroeder, Rafała Brzozowskiego, Marie Napieralską, Rafała Szatana, Basię Kurdej-Szatan.

A dzięki filmowo-dźwiękowym materiałom artyści będą występowali w duetach z wykonawcami, jak na przykład: Ireną Santor, czy też nieodżałowanym Zbigniewem Wodeckim. Poprowadzi całe widowisko Artur Andrus, który jest Państwu znany nie jedynie ze szklanego ekranu, ale również z radia. W trakcie koncertu publika usłyszy takie hity, jak między innymi: „Wojna domowa”, czy „Gdzie się podziały tamte prywatki”, jak w tytule wykonywane właśnie przez Gąsowskiego. Można będzie także pobawić się słuchając szlagierów, które latami królowały na imprezach, np.: „Moje serce to jest muzyk”, „Nie liczę godzin i lat”, „Jesteś lekiem na całe zło”, „Żółte kalendarze”, czy „Kochać”.

Z pewnością poruszenie pośród publiki wywołają „Jak minął dzień” w oryginale wykonywane przez Krzysztofa Krawczyka. Zatem bez wątpienia miłośnicy muzyki, będący w każdym wieku, znajdą tutaj coś specjalnie dla siebie. W czasie naszego koncertu można będzie również zobaczyć główną nagrodę w loterii specjalnej „PIT w Gdańsku! Się opłaca” przeznaczoną dla wszystkich, którzy rozliczają swój podatek w mieście Gdańsk. A nagrodą jest Toyota Yaris Hybrid, wersja premium. Będzie też możliwe, aby na miejscu zarejestrować swój udziału w tej loterii. Świetną zabawę gwarantuje cały program koncertu. Dlatego zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w wydarzeniu, które odbędzie się już 28-go kwietnia 2018 roku, w gdańskiej Ergo Arenie, znajdującej się przy Placu Dwóch Miast 1. Rozpoczynamy o godzinie 18:00, a bilety wstępu kosztują jedyne 10 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

To muzyczne widowisko przeznaczone dla mieszkańców Gdańska będzie organizowane już po raz trzeci. Ostatnie dwa koncerty: 2016 rok - „Uciekaj moje serce” i 2017 rok - „Od bigbitu do rocka” były niebywałym sukcesem organizatorów. W każdym z koncertów udział wzięło więcej niż dziesięć tysięcy osób.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl