Koncert dla dzieci: Wyprawa po Słońce
W trakcie naszego koncertu postaramy się rozwiązać zagadkę pór roku, które nieustannie zmieniają się, a także zagadkę ruchu Słońca po nieboskłonie.
Gdzie?
Planetarium Niebo Kopernika
Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa
Kiedy?
21 października 2018 od 14:00
Za ile?
30 zł

Wędrówka planety Ziemia wokoło Słońca sprawia, iż jesień zmienia się w zimę, zaś zima zamienia się w wiosnę. W trakcie naszego koncertu postaramy się rozwiązać zagadkę pór roku, które nieustannie zmieniają się, a także zagadkę ruchu Słońca po nieboskłonie. Jak zawsze będzie nam towarzyszyła muzyka.

Martyna Sojka jest wokalistką, kompozytorką i pedagogiem. Poza tym to absolwentka Muzycznego Uniwersytetu Fryderyka Chopina, który znajduje się w stolicy. Pochodzi ona z rodziny posiadającej głębokie muzyczne korzenie. Już od dawna prowadzi muzyczne zajęcia przeznaczone dla dzieci. Od roku 2015 jest także nauczycielką w Muzycznej Szkole Pierwszego Stopnia dla Niewidomych Dzieci w Laskach. W charakterze współpracownicy Polskiego Radia tworzy ona audycję muzyczną, pod tytułem: „Rytmika” w Radiu Dzieciom. Zaś w latach 2006 do 2009 grała w Gliwickim Teatrze Muzycznym, była słuchaczką aktorskiego studia GTM Junior.

Przedstawiamy również Paulinę Dudę, która jest natomiast pianistką, improwizatorską i pedagogiem. Ponad to jest absolwentką Muzycznego Uniwersytetu Muzycznego imienia Fryderyka Chopina w stolicy. Już od paru lat prowadzi zajęcia dla dzieci, które mają za zadanie umuzykalnić dzieci na terenie stolicy, a także jej okolic. To nauczycielka rytmiki oraz kształcenia słuchu w Szkole Muzycznej Pierwszego Stopnia, znajdującej się w Grodzisku Mazowieckim. Założyła dziecięcą grupę musicalową, pod nazwą: "Synkopa", jest też reżyserką i choreografką muzycznych bajek dla dzieciaków, pod tytułem: "Porwanie Królewny Nutki", "Piotruś Pan" i "Kot w Butach". Od jakiegoś czasu można ją także usłyszeć w przedstawieniach Klubu Komediowego, gdzie artystka występuje jako akompaniatorka oraz improwizatorka.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 21-go października 2018 roku, do warszawskiego Planetarium Niebo Kopernika, znajdującego się przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie 20. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 14:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl