Koncert Disney'a Marzenia się spełniają

Koncert Disney'a Marzenia się spełniają
Wydarzenie zabierze Was do krainy spełnionych marzeń, tak dzieci, jak i dorosłych, po raz kolejny oczarowując ich magią piosenek o miłości, przyjaźni, odwadze oraz o poszukiwaniu przygód.
Gdzie?
Filharmonia Narodowa - Sala Koncertowa
Jasna 5, 00-950 Warszawa
Kiedy?
10 czerwca 2018 od 15:00
Za ile?
150 zł
Organizator
BRANZO Agencja Artystyczna

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert Disneya, pod tytułem: "Marzenia się spełniają". Wydarzenie zawiera w sobie całą gamę wielkich i ponadczasowych kompozycji, dzięki którym muzycznie wychowało się kilka pokoleń słuchaczy i widzów. Wydarzenie zabierze Was do krainy spełnionych marzeń, tak dzieci, jak i dorosłych, po raz kolejny oczarowując ich magią piosenek o miłości, przyjaźni, odwadze oraz o poszukiwaniu przygód.

Natomiast barwne fragmenty filmowych hitów na wielkim ekranie dodatkowo ożyją specjalnie dla Was w wokalnej oprawie świetnych muzyków. Kasia Łaska, Mietek Szcześniak, Olga Szomańska oraz Marcin Januszkiewicz, których znakomite głosy słyszeli Państwo nie raz i nie dwa w przebojach disneyowskich, a także Artur Caturian, pochodzący z młodego pokolenia zdolnych krajowych wokalistów, specjalnie dla Was zmieniają się w bohaterów hitowych animacji: "Pięknej i Bestii", "Króla lwa", "Aladyna", "Vaiany: Skarbu oceanu", "Krainy lodu", "Herkulesa", czy Księżniczki i żaby" oraz wielu innych.

Około sześćdziesięcioosobową orkiestrę, która składa się z Instrumentalistów z Narodowego Forum Muzyki, Wrocław poprowadzi Radosław Labahua. Dyrygował on już wielokrotnie dla widowni rodzinnej, współpracuje także od wielu lat z Fundacją należącą do Anny Dymnej.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 10-go czerwca 2018 roku, w warszawskiej Filharmonii Narodowej - Sali Koncertowej, znajdującej się przy ulicy Jasnej 5. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00, a bilety wstępu kosztują 150 złotych. Organizatorem przedsięwzięcia jest BRANZO Agencja Artystyczna.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl