Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert David Murray & Irek Wojtczak Quintet

Koncert David Murray & Irek Wojtczak Quintet
 
Przed Wami wystąpią: Tomasz Dąbrowski, który zagra na trąbce, Piotr Mania grający na fortepianie, Adam Żuchowski obsługujący kontrabas oraz Jan Młynarski, który zagra na perkusji.
gdzie?Polska Filharmonia Kameralna
Moniuszki St. 12, 81-829 Sopot
kiedy?7 listopada 2017 od 20:00
za ile?70 zł

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na kolejną już odsłonę formacji kreatywnej kwintetu Irka Wojtczaka. Przed Wami wystąpią: Tomasz Dąbrowski, który zagra na trąbce, Piotr Mania grający na fortepianie, Adam Żuchowski obsługujący kontrabas oraz Jan Młynarski, który zagra na perkusji.

Po spektakularnym i wielkim płytowym debiucie, w którym udział wzięli muzycy amerykańscy: Harvey Sorgen Stevens, Joe Fonda, Herb Robertson i Michael Jefry, a także po koncertach odbywających się w tamtym roku, jak również po nagraniach w obsadzie krajowej, Irek Wojtczak zaprosił serdecznie do wspólnej pracy Davida Murraya.

Jest on legendarnym już afro-amerykańskim tenorzystą, a także basowym klarnecistą. Poza tym to założyciel sławnego World Saxophone Quartet. Właśnie w ten sposób artysta wzmocnił saksofonowe dźwięki kwintetu oraz interpretując raz jeszcze melodie folkowe w sposób bluesowy. Inicjatywa grania muzyki, która jest inspirowana polskim folklorem z muzykiem amerykańskiego pochodzenia i posiadającego tak świetną renomę na pewno kolejny raz ukaże ogromny wachlarz możliwości jej zasymilowania z improwizowaną muzyką wielkiego światowego formatu. Będzie to wielkie wydarzenie, w stylu wybitnie artystycznym, na które zapraszamy Państwa serdecznie już 7-go listopada 2017 roku, do sopockiej Polskiej Filharmonii kameralnej, znajdującej się przy ulicy Moniuszki Stanisława 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, zaś bilety wstępu na nie kosztują 70 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl