Koncert Cleaning Each Other
Grają oni muzykę, której nijak nie można klasyfikować gatunkowo, łącząc minimalistyczne kompozycje, swobodną improwizację z elektroniczną muzyką.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
14 września 2018 od 21:00
Za ile?
25 zł

Cleaning Each Other jest to trio, które pochodzi z Amsterdamu oraz z Berlina. Grają oni muzykę, której nijak nie można klasyfikować gatunkowo, łącząc minimalistyczne kompozycje, swobodną improwizację z elektroniczną muzyką. Ich debiutancka mini płyta, pod tytułem: „Celestine EP” zawiera 2 długie i improwizowane utwory, które ukazują dwie strony medalu. W obu piosenkach odnaleźć można dalekie nawiązania ku twórczości Autechre, The Necks, Xenaxis, Ligeti oraz Messiaen. „Inaugurate” oparte jest na pasażach przepełnionych energią od pianina Okudy, wysyłających słuchających ku rytmicznej, medytacyjnej podróży, przebiegającej bardzo błogo i wręcz hipnotycznie.

Natomiast „Ultra” jest mroczniejszą, a można by rzec, że także brutalniejszą stroną tego samego medalu. Równocześnie posiada cechy, jak wysoka dbałość o każdy najmniejszy nawet dźwięk. Elementy, jak na przykład puls, harmonia oraz melodia dekomponowane są przez całą piosenkę, aby ulotnić się ostatecznie. Trio, które Wam przedstawiamy brzmi nieco dziwacznie, chociaż całkiem naturalnie, obejmując tak porządek, jak również chaos życiowy.

Data wydania przypada na 7-go września 2018 roku, studio Average Negative, edycja limitowana - winyl, a także inne cyfrowe nośniki.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 14-go września 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54 B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl