Koncert Chóru Bruton School for Girls
Skład chóru tworzą dziewczęta pochodzące z hrabstwa Somerset, a część z nich udziela się też artystycznie w Chórze Narodowym Młodzieży Wielkiej Brytanii.
Gdzie?
Nadbałtyckie Centrum Kultury - Ratusz Staromiejski
Korzenna 33/35, 80-851 Gdańsk
Kiedy?
3 lipca 2018 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Chór pod nazwą: Bruton School for Girls wykonuje pracę pod kierownictwem Tracey Hansford. Występował w ciągu ostatnich lat na licznych wydarzeniach, zaczynając od kameralnych regularnych koncertów, po wydarzenia, które kierowano do szerokiej społeczności, tak o regionalnym charakterze, jak również ogólnokrajowym. Skład chóru tworzą dziewczęta pochodzące z hrabstwa Somerset, a część z nich udziela się też artystycznie w Chórze Narodowym Młodzieży Wielkiej Brytanii. Zespół również występował na międzynarodowej arenie, odwiedzając Niemcy (Rheinland), w roku 2014 oraz Włochy (Toskanię), w roku 2016.

Z okazji swojej koncertowej trasy po naszym kraju chór zdołał przygotować liczne utwory sakralne i świeckie demonstrując, tak umiejętności zespołowe, jak również solowe - wybranych uczestników chóru. W programie koncertu: Laudate Dominum W.A. Mozart; Panis Angelicus C. Franck; Inscription of Hope Z. Randall-Stroope, A Chloris R. Hahn, Cry me a river A. Hamilton; Shape of You Ed Sheeran.

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 3-go lipca 2018 roku, w gdańskim Nadbałtyckim Centrum Kultury, w Ratuszu Staromiejskim, znajdującym się przy ulicy Korzennej 33/35. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl