Koncert: Chango
Chango to grupa czterech bardzo doświadczonych muzyków, którzy łączą ze sobą elementy jazzu, funku oraz bluesa.
Gdzie?
„Plama” Gdański Archipelag Kultury
Pilotów 11, 80-460 Gdańsk
Kiedy?
15 listopada 2018 od 20:00
Za ile?
20 zł

“Plama”, czyli Gdański Archipelag Kultury, znajdujący się przy ulicy Pilotów 11, w Gdańsku Zaspie zaprasza Państwa bardzo serdecznie na koncert formacji Chango, który odbędzie się już 15-go listopada 2018 roku. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 20 złotych.

Chango to grupa czterech bardzo doświadczonych muzyków, którzy łączą ze sobą elementy jazzu, funku oraz bluesa. Sami o sobie mówią, iż grają to co chcą, a także jak chcą. Głównie stawiają na brzmienia analogowe, poruszając się w stylu z połowy zeszłego wieku.

Chango stanowi czwórka muzyków, którzy są znani z występów na wielkich scenach w Polsce i za granicą. Lata doświadczenia zaowocowały bardzo przemyślanym oraz dopracowanym w najważniejszych szczegółach albumem debiutanckim, noszącym tytuł: „CHANGO”. Album, którego brzmienie mogłoby zaskakiwać nawet wielkich sceptyków, był dopieszczany za oceanem - legendarne Echo Mountain Studio, znajdujące się w Asheville, a także w Studio B Mastering, znajdujące się w Charlotte, gdzie nabrał swojego ostatecznego oraz zdecydowanie imponującego kształtu. Zespół do udziału w swych nagraniach zaprosił przedstawicieli 2-óch biegunów przeciwstawnych muzycznie, czyli DJ’a Falcon1, który odpowiedzialny był za scratche, a także saksofonistę Tomasza Licaka. Płyta dzięki udziałowi tych wyjątkowych Gości uzyskała ciekawego i elektrycznego charakteru. Niezależnie jednak od tego, czy ten album wpadnie w ręce fanowi funku, hip-hopu, bluesa, czy też soulu, jazz-rocka, czy nowej muzyki, jedno jest pewne - bez żadnych problemów znajdzie on coś pod siebie.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

W ich muzyce usłyszą Państwo największych, jak: Jeff Beck, Medeski, Weather Report, Martin & Wood, czy też Frank Zappa.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl