Koncert Chango
W kwietniu w trakcie Record Store Day miała miejsce premiera albumu na winylu.
Gdzie?
Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
Kiedy?
20 lipca 2018 od 21:00
Za ile?
30 zł

Chango stanowi czwórka muzyków szczecińskich, którzy znani są z koncertów na najsławniejszych scenach w Polsce oraz za granicą. Doświadczenie, które zdobyli członkowie zespołu na przestrzeni lat w innych formacjach, między innymi: Łona Webber i The Pimps, UKEJE, Jan Gałach Band, Big Fat Mama zaowocowało bardzo dopracowanym, a także przemyślanym w najmniejszych nawet szczegółach albumem debiutanckim, który został zatytułowany: „MONO vs. STEREO”. Jego wydawcą jest BIG FLOW, dystrybucja to Dobrzewiesz Nagrania oraz Warner Music Poland.

W kwietniu w trakcie Record Store Day miała miejsce premiera albumu na winylu. Formacja miała ostatnio świetną okazję, by wystąpić przy boku Apostolisa Anthimosa z SBB i Mikołaja Trzaski z Miłości, Łoskotu oraz Shofaru, jak również nagrali wspólny występ z Jackiem Szymkiewiczem „Budyniem” z Pogodno i Babu Król. Wiele razy także prowadzili współpracę z Markiem Kazaną.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 20-go lipca 2018 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54B. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl