Koncert „Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady”

Koncert „Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady”
"Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy” - jedyny taki koncert, który opiera się na twórczości rosyjskiego, wybitnego barda
Gdzie?
Młody Byron
Czyżewskiego 12, 81-706 Sopot
Kiedy?
10 listopada 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

Bez żadnego wątpienia na jego pieśniach oraz głosie wychowały się miliony rodaków. Śpiewał tak, iż z naszych serc znikały wszelakie problemy. Ponad to bardzo lubił Polaków oraz nasz kraj. Trafił szczególne w nasze tony. Dlatego warto ocalić własnie ten program muzyczny od zapomnienia.

"Najpiękniejsze pieśni i ballady Bułata Okudżawy” - jedyny taki koncert, który opiera się na twórczości rosyjskiego, wybitnego barda, w którym artyści wybrali najlepiej znane piosenki, zatem usłyszą Państwo, na przykład: "Pieśń gruzińską", "Balonik", "Piosenkę o papierowym żołnierzyku", "Wybaczcie piechocie", "Trzy miłości", "Ostatni trolejbus", "Aleksander Siergiejewicz Puszkin", "O Wołodii Wysockim", "Piosenkę o Arbacie", czy też "Majster Grisza" i "Modlitwę - Dopóki ziemia kręci się" oraz inne znane i lubiane piosenki. Czeka na Państwa osiemdziesiąt minut zadumy, wzruszeń, uśmiechów, niesamowitych emocji, które przekaże trójka muzyków kochających Bułata Okudżawę tak jak Wy sami i oczywiście powrotu do lat z młodości.

W roku 2017, w maju, dzięki wydawnictwie MTJ Warszawa, ukazał się album pod tytułem, brzmiącym przewrotnie: „Krótka płyta o Okudżawie”. Jest to płyta nagrana w akustycznych i gitarowych aranżacjach. Znalazła się tam nie jedynie "Modlitwa", czy też "Puszkin", usłyszeć tam można mało znane piosenki, jak między innymi: „Piosenkę o młodym huzarze”, tłumaczenie Romana Kołakowskiego. Ten program wykonają: Piotr Kajetan Matczuk, Tomasz Imienowski, Artur Chyb.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na ten wyjątkowy koncert, który odbędzie się już 10-go listopada 2018 roku, w sopockim Młodym Byronie, znajdującym się przy ulicy Czyżewskiego 12. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl