Koncert "Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady"

Koncert "Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady"
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na jedyny taki koncert, pod tytułem: „Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady”, który opiera się na twórczości rosyjskiego, wybitnego barda.
Gdzie?
Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
22 września 2018 od 19:00

Wystąpią przed Wami: Piotr Kajetan Matczuk, Tomasz Imienowski i Artur Chyb.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na jedyny taki koncert, pod tytułem: „Bułat Okudżawa - najpiękniejsze pieśni i ballady”, który opiera się na twórczości rosyjskiego, wybitnego barda. Muzycy tworząc koncert wybrali najbardziej znane piosenki, zatem usłyszą Państwo, między innymi: "Pieśń gruzińską", "Balonik", "Piosenkę o papierowym żołnierzyku","Wybaczcie piechocie", "Trzy miłości", "Modlitwa - Dopóki ziemia kręci się", "Aleksander Siergiejewicz Puszkin", "O Wołodii Wysockim", "Ostatni trolejbus", "Majster Grisza", czy też "Piosenkę o Arbacie" oraz wiele innych świetnie znanych, a także bardzo lubianych utworów. Czeka na Państwa aż osiemdziesiąt minut zadumy, wzruszeń, uśmiechów i powrotów do młodych lat, jak również wręcz niesamowitych emocji, które przekaże Wam trójka muzyków kochających nad życie twórczość Okużdżawy, także mocno jak Wy sami.

Natomiast na koncert zapraszamy już 22-go września 2018 roku, do zakopiańskiej Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl