Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert: Asia Banaszkiewicz i Michał Chwała - koncert

Koncert: Asia Banaszkiewicz i Michał Chwała - koncert
 
Asia Banaszkiewicz jest wokalistką, a w jej sercu od dawna gra muzyka gospel oraz soul.
gdzie?Kawiarnia Kafka
Oboźna 3, 00-340 Warszawa
kiedy?30 czerwca 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Bardzo serdecznie Państwa zapraszamy na koncert niezwykłego duetu muzycznego: Asi Banaszkiewicz oraz Michała Chwały. Michał Chwała urodził się w roku 1987, w mieście Olsztyn. Jest on gitarzystą, kompozytorem oraz muzykiem sesyjnym. Ukończył z wyróżnieniem Akademię Muzyczną w Bydgoszczy. Laureat licznych gitarowych konkursów o ogólnopolskiej randze, a także randze międzynarodowej. Współpracowała z licznymi artystami muzycznej sceny oraz sceny poetyckiej. W czasie wolnym tworzy on własną muzykę, która pochodzi z pogranicza gatunków, jak między innymi: fusion, jazz, soul, czy też funk.

Asia Banaszkiewicz jest wokalistką, a w jej sercu od dawna gra muzyka gospel oraz soul. Dziewięć lat śpiewała ona w chórze, pod nazwą: Sienna Gospel Choir. Ma na swoim koncie EPkę, która została napisana z kolegą - wspólnymi siłami. To właśnie z nim, tworzyli duet, o nawie jokasound, gdzie wokalista napisała sama wszystkie teksty i częściowo odpowiadała również za muzykę. Od jakiegoś czasu artystka zbiera materiał własny, ponieważ bardzo pragnie, by w bliskiej przyszłości wydać płytę autorską. Wokalista śpiewa, bo chciałaby obdarować innych czymś ponadmaterialnym oraz zostawić po sobie coś wyjątkowego, jakiś kawałek historii dla potomnych.

Zapraszamy - przyjdźcie, by wyzwolić w sobie dobre emocje. Te pozytywne, najlepsze, które zamieniają nasz świat na lepszy!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl