Koncert Apteka & Support
Pierwszy występ Apteki składającej się z dwóch osób, zespołu który na samym początku istnienia był bardziej punkowym żartem, mającym na celu ubarwić szarą rzeczywistość
Gdzie?
Paszcza Lwa
Kwietna 39, 80-330 Gdańsk
Kiedy?
28 kwietnia 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

Zespół Apteka jest jednym z najciekawszych oraz najbardziej ekscentrycznych formacji w polskim niezależnym rocku, zafascynowany głównie psychodelią gitarową, w którą zdołał oblec dekadenckie oraz nihilistyczne, ale również przepełnione abstrakcyjnym poczuciem humoru teksty. Zespół powstał w roku 1983 w Trójmieście. Pomysłodawca tego przedsięwzięcia to były muzyk zespołu Pancerne Rowery Macieja Błasiaka oraz Jędrzeja "Kodyma" Kodymowskiego.

Pierwszy występ Apteki składającej się z dwóch osób, zespołu który na samym początku istnienia był bardziej punkowym żartem, mającym na celu ubarwić szarą rzeczywistość, miał miejsce w 1983 roku, w maju w jednym z kin gdańskich. Jednak z czasem formacja zaczęła dawać koncerty coraz częściej, przede wszystkim w klubie, o nazwie "Burdel" - Gdańsk, z którym była związana, również na Poza Kontrolą, w Warszawie, rok 1986 w granicach dnia muzyki "awangardowej i odlotowej. Wówczas stał się jednym z głównych przedstawicieli Sceny Alternatywnej w mieście Gdańsk.

Na koncert zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 28-go kwietnia 2018 roku, do gdańskiej Paszczy Lwa, znajdującej się przy ulicy Kwietnej 39. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl