Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert - Apteka & Masło

Koncert - Apteka & Masło
 
Apteka od wielu lat funkcjonuje na polskiej scenie muzycznej. To niezależna przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość.
gdzie?Paszcza Lwa
Kwietna 39, 80-330 Gdańsk
kiedy?15 lipca 2017 od 19:00
za ile?30 zł

Serdecznie zapraszamy do klubu Paszcza Lwa, gdzie 15 lipca o godzinie 19:00 rozpocznie się koncert formacji Apteka oraz grupy Masło. APTEKA to muzyczny pomysł Jędrzeja „Kodyma” Kodymowskiego. Zespół miał być początkowo rodzajem eksperymentu, który postanowili przeprowadzić licealni kumple. Działania wyrosły ponad oczekiwania i przestały być tylko alternatywnym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Apteka stała się formacją rozpoznawalną, a nawet kultową. Dla wielu osób to grupa legendarna wyznaczająca trendy muzycznej sceny!

Przez lata grupa przeszła wiele zmian. Mają za sobą rotacje personalne, zmiany w wyglądzie i charakterze. Pomimo tych licznych metamorfoz Apteka wydała kilka albumów, mają na swym koncie świetne koncerty oraz sporo nagród i wyróżnień. Dorobek muzyczny to krążki: „AAA...”, „Narkotyki”, „Synteza”,„Live'92”, „Big Noise”, „Menda”, „Urojone całe miasto”, „Spirala”.

Apteka od wielu lat funkcjonuje na polskiej scenie muzycznej. To niezależna przeszłość, teraźniejszość oraz przyszłość. Tym przywilejem pochwalić się mogą w polskim show biznesie tylko nieliczni. Masło to kolaż konkretnych, tłustych dźwięków gitary, syntezatora, perkusjonaliów oraz basu. Koncert grup Masło i Apteka już 15 lipca na gdańskiej scenie przy ulicy Kwietnej 39! Zapraszamy Państwa serdecznie do Paszczy Lwa.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl