Koncert Andrzej Smolik, Kev Fox w Teatrze Szekspirowskim

Koncert Andrzej Smolik, Kev Fox w Teatrze Szekspirowskim
Gdański koncert ma być ostatnim podczas tegorocznej trasy koncertowej: "All Saints Tour".
Gdzie?
Teatr Szekspirowski
Bogusławskiego W. 1, 80-826 Gdańsk
Kiedy?
15 grudnia 2019 od 20:00
Za ile?
80 zł

W 4 lata od wydania debiutu i 2 lata od wydania EP Smolik/Kev Fox ruszają w swoją ostatnią koncertową trasę, w której czasie zagrają piosenki z platynowego debiutanckiego albumu, jak również ze świetnego, nagrywanego EP w samym Real World Studios, pod tytułem: "Queen Of Hearts". Gdański koncert ma być ostatnim podczas tegorocznej trasy koncertowej: "All Saints Tour". To będzie także ostatni koncert przed wydaniem nowej pełnowymiarowej płyty, do której nagrania zaczną się zaraz po trasie.

Producent polski, kompozytor oraz multiinstrumentalista Smolik i brytyjski gitarzysta, wokalista oraz kompozytor Kev Fox współpracują z sukcesami od roku 2015, kiedy to wydali pierwszą wspólną płytę i pierwszy raz występowali w Teatrze Szekspirowskim. Wracają teraz z koncertem, który promuje krążek Queen Of Hearts - EP duetu z roku 2018, jaki jest efektem sesji, która odbywała się w legendarnym już Queen Of Hearts (Wielka Brytania). Koncertowa premiera odbyła się w granicach Live Sesji - YouTube Space (Berlin), w trakcie której artyści wykonali premierowo piosenkę, pod tytułem: "Queen Of Hearts" i kilka piosenek z debiutanckiej płyty.

Materiał EP uzupełnia się dzięki dwóm kolejnym utworom: "On The Quiet" oraz "All The Saints", a także niespodzianki, pod postacią piosenki, pt.: Queen Of Hearts, gdzie udział gościnny wzięła Barbara Wrońska. Debiutancka płyta Smolik/Kev Fox była jedną z najlepiej ocenionych albumów w roku 2015. Artyści odebrali nagrodę Fryderyka, kategoria: alternatywa i elektronika. Od roku 2017, od czerwca posiada status płyty platynowej. W koncertowej wersji misternie skonstruowane, wypełnione melancholią Smolika oraz niepowtarzalny, silny, hipnotyzujący wokal Keva nabierają zupełnie nowej energii.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Wielką ciekawostką jest tutaj fakt, iż pracy nad EP, pod tytułem: "Queen Of Hearts" także towarzyszyło powstawanie filmu VR (premierę miał 8-go czerwca roku 2018). Film ten można wciąż obejrzeć, między innymi: w warszawskim Multikinie - Złote Tarasy.

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go grudnia 2019 roku, do gdańskiego Teatru Szekspirowskiego, znajdującego się przy ulicy Bogusławskiego W. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20:00, a bilety wstępu kosztują 80 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl