Koncert: Airbourne
Koncerty zespolłu są świetnym przykładem na to, że muzyka rock’n’rollowa całkiem nieźle się miewa.
Gdzie?
Studenckie Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej "Kwadrat"
Skarżyńskiego S. 1, 31-866 Kraków
Kiedy?
25 września 2019 od 19:00
Za ile?
89 zł

Airbourne w Polsce! Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa na aż trzy koncerty zespołu z Australii: pierwszy w mieście Gdynia 24-go września, drugi w Warszawie 25-go września oraz w Krakowie 26-go września 2019 roku.

Formacja niezmiennie od roku 2003 pokazuje jak grać muzykę hard rockową w dzisiejszym świecie. Powstała dzięki pomysłowi braci O’Keeffe - Ryanowi i Joelowi, do których dołączył David Roads oraz Justin Street. Muzycy nie ukrywali swych inspiracji przodkami australijskimi - AC/DC.

Do tego czasu ukazały się cztery płyty Airbourne - ostatnia „Breakin’ Outta Hell” (2016 rok). Muzycy sami mówią, iż utwory zawarte na nich to po prostu rock'n'roll, ale bez zbędnych gitarowych efektów lub też studyjnych sztuczek. Później formację opuścił David Roads - gitarzysta, zaś na jego miejsce wskoczył Matt Harrison. Airbourne jest połączeniem wokalu oldschollowego oraz wręcz genialnych solówek gitarowych. Nie znajdą tutaj Państwo ballad. Koncerty są świetnym przykładem, na to że muzyka rock’n’rollowa całkiem nieźle się miewa.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Zapraszamy serdeczne na koncert, który odbędzie się już 25-go września 2019 roku, w krakowskim "Kwadracie" - Studenckim Centrum Kultury Politechniki Krakowskiej, przy ulicy Skarżyńskiego S. 1. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 89 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl