Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Koncert Agnieszki Banaś z zespołem

Koncert Agnieszki Banaś z zespołem
 
Artystka jest związana, od bardzo dawna, z tradycyjną muzyką. Piwnica Śpiewu Tradycyjnego - to właśnie z nią Agnieszka Banaś współpracuje.
gdzie?Galeria STRH
Krupówki 4a, 34-500 Zakopane
kiedy?4 marca 2017 od 20:00 do 22:00
za ile?bezpłatnie
organizatorSTRH Cafe&Gallery

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Agnieszkę Banaś, która śpiewa niemalże od zawsze i już na zawsze. Jest oddana dla muzyki, którą kocha najbardziej na świecie. Niesie ją, tak głos, jak i muzyka wszędzie dokąd warto się udać oraz gdzie warto się zagubić. Artystka jest związana, od bardzo dawna, z tradycyjną muzyką. Piwnica Śpiewu Tradycyjnego - to właśnie z nią Agnieszka Banaś współpracuje. Poza Piwnicą także pracuje z: wokalną grupą "Strojnie" i z jazzowym muzykiem oraz kompozytorem - Romanem Ślazykiem.

Realizuje się jako aktorka i śpiewaczka z teatralnych projektach, to jest:
* Preludium Słowiańskie, które jest spektaklem przybliżającym kulturę i bogaty świat Słowian. W roli reżysera występuje Agnieszka Glińska, natomiast opracowanie muzyczne przygotowuje Marek Smok Rajss.
* Aujourdui'hui c'etait mon anniversaire. Również jest to spektakl, który dedykuje się Tadeuszowi Kantor. Reżyserem jest Rachy Baroud.

Agnieszka Banaś już od roku jest skoncentrowana na materiale własnym, przy czym współpracuje z:
* Oskarem Rapackim, który gra na ustnej harmonijce, na bębnach oraz na flecie
* Kubą Jagiełowiczem grającym na perkusji
* Jackiem Świstem, który gra na trąbce i na akordeonie
* Łukaszem Sikorą grającym na kontrabasie

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Muzycy pracują głównie na tradycyjnym repertuarze, który opracowany dla pięciu osób daje niesamowity efekt. Nie zabraknie więc jazzu, bluesa oraz punka. Jest bogato, ale i prosto. Zapraszamy serdecznie do Zakopanego, już 4-go marca, do Galerii STRH.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl