Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Komety w REJSIE

Komety w REJSIE
 
Parafrazując tytuł świetnego kawałka „Spotkajmy się pod koniec sierpnia” zapraszamy do Klubu Rejs, Płyta Desantu, 24 sierpnia.
gdzie?Rejs
Płyta Desantu, 00-439 Warszawa
kiedy?24 sierpnia 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Komety to grupa uznawana za jeden z najistotniejszych zespołów reprezentujących strefę formacji alternatywnych XXI wieku. Komety związane są z Warszawą, powstali na gruzach legendarnej już grupy Partia. Zespół uformowany został przez lidera grupy Partia - Lesława (wokal, gitara, muzyka, teksty) w 2002 roku.

Od tego momentu warszawska formacja nagrała sześć płyt studyjnych oraz jedną koncertową. Sporym wydarzeniem okazało się pojawienie na rynku w 2003 roku debiutanckiego mini-albumu zatytułowanego „Komety”, który stał się zarzewiem mody nad Wisłą na rockabilly. Album „Via Ardiente”, uważany przez sporą grupę fanów za najsmutniejszy album Komet, zawiera takie evergreeny jak „To samo miejsce” i „Bezsenne noce”. Ceniona przez fanów i krytyków „Akcja V1” zaowocowała piosenką „Spotkajmy się pod koniec sierpnia” - to jeden z najpiękniejszych polskich utworów spośród tych inspirowanych twórczością zespołu The Smiths. Płyta „Paso Fino” z 2014 roku to z pewnością najbardziej dojrzała płyta zespołu.

Parafrazując tytuł świetnego kawałka „Spotkajmy się pod koniec sierpnia” zapraszamy do Klubu Rejs, Płyta Desantu, 24 sierpnia. Koncert startuje o 20:00!

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl