Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

KomediA TYLKO dla DOROSŁYCH!! - Pikantni

KomediA TYLKO dla DOROSŁYCH!! - Pikantni
 
Te dwie pary odnalazły się na randkowym portalu. Postanowiły, co za tym idzie, urządzić podwójną randkę z wiadomym finałem.
gdzie?Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
kiedy?4 marca 2017 od 16:30 do 22:00
organizatorHotel Gołębiewski w Karpaczu

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie, w dzień Kobiet, na niegrzeczną komedię, pod tytułem "Pikantni". Film tylko dla osób dorosłych. Już 4-go marca 2017 roku, w Karpaczu, o godzinie 16:30 oraz 20:00. Wspaniałe gwiazdy, jak: Barbara Kurdej-Szatan, Michał Ziembicki, Anna Mucha, Mikołaj Roznerski.

O czym opowiada film? Bohaterami są znudzone małżeństwa: Rea z Christophem, a także Doris i Alex. Pragną oni podnieść jakość swoich długotrwałych związków, szukając niecodziennych wrażeń. Te dwie pary odnalazły się na randkowym portalu. Postanowiły, co za tym idzie, urządzić podwójną randkę z wiadomym finałem. Sytuacja ulega jednak komplikacji już na wstępie. Nikt nie ma pojęcia, co może wyniknąć. Są bardzo podekscytowani pomysłem, który ma urozmaicić ich nudne związki. Pada pytanie, czy Alex, który w życiu szuka wciąż nowych wrażeń i jego żona - sceptyczna Doris oraz Christoph, który w gruncie rzeczy jest monogamistą oraz jego żona - Bea, z kolei rozwiązła, wiedzą jakie konsekwencje może przynieść ich decyzja? To jedno spotkanie będzie początkiem zmian życiowych dla całej czwórki bohaterów.

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl