Kołobrzeski Bieg Niepodległości
Bez względu na to, jaka będzie pogoda, Kołobrzeski Bieg Niepodległości odbędzie się tak, jak przewidziano.
Gdzie?
Ul. Arciszewskiego
Arciszewskiego K. 21, 78-100 Kołobrzeg
Kiedy?
11 listopada 2017 od 11:00
Za ile?
45 zł
Organizator
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu

Kołobrzeski Bieg Niepodległości odbędzie się już 11.11.2017 roku w Kołobrzegu. Bieg odbywa się na dystansie 10 kilometrów, jedna pętla. Trasa biegu pokryta jest nawierzchnią asfaltową i polbrukową. Zarówno start jak i meta biegu mieszczą się przy ulicy Arciszewskiego 21, tuż naprzeciw znajduje się wejście do kołobrzeskiego Zespołu Szkół Morskich imienia Polskich Rybaków i Marynarzy.

Bieg rozpoczyna się równo o godz. 11:00, jego trasa przebiegać będzie od ulicy Arciszewskiego 21, gdzie znajduje się START, kolejno ścieżką rowerową, prowadzącą do miejscowości Grzybowo, następnie będzie nawrót za przepompownią, w tym miejscu biegacze będą mieli za sobą już 4.3 kilometra przebiegniętej trasy, dalej ulicą Bałtycką, kierując się do ulicy Nadmorskiej w miejscowości Grzybowo do ul. Zachodniej, zlokalizowanej w Kołobrzegu, dalej przez ulicę Wylotową w stronę ulicy Jedności Narodowej i w ulicę Arciszewskiego, gdzie również znajduje się Meta Kołobrzeskiego Biegu Niepodległości.

Niedopuszczalnym zachowaniem będzie skrócenie w jakikolwiek sposób, przewidzianej trasy Biegu Niepodległości. Co jeden kilometr, przez całą długość trasy ustawione będą pionowe znaki. Bez względu na to, jaka będzie pogoda, Kołobrzeski Bieg Niepodległości odbędzie się tak, jak przewidziano.

Szukasz noclegów w Kołobrzegu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Kołobrzegu

Organizatorem biegu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu. Koszt udziału- 45 zł.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl