Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kolejny SEMCAMP na Uczelni Łazarskiego

Kolejny SEMCAMP na Uczelni Łazarskiego
 
Konferencja jest cykliczna i łączy specjalistów z branży SEM. Głównym celem tych spotkań jest, tak szerzenie wiedzy, która wiąże się z marketingowymi zagadnieniami znajdującymi się w wyszukiwarkach
gdzie?Uczelnia Łazarskiego
Świeradowska 43, 02-662 Warszawa
kiedy?16 października 2017 od 09:30
za ile?bezpłatnie
organizatorUczelnia Łazarskiego

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 16-go października 2017 roku na Uczelnię Łazarskiego, gdzie po raz kolejny będziemy gościli członków największego spotkania z branży SEM w naszym kraju - to konferencja SEMCAMP.

Konferencja jest cykliczna i łączy specjalistów z branży SEM. Głównym celem tych spotkań jest, tak szerzenie wiedzy, która wiąże się z marketingowymi zagadnieniami znajdującymi się w wyszukiwarkach, jak i zintegrowanie osób, które zajmują się formą internetową marketingu. W miesiącu październiku będzie miała miejsce edycja jubileuszowa wydarzenia - SEMcamp XXV.

Jakie głównie tematy są poruszane na tych spotkaniach? Pozycjonowanie przede wszystkim oraz seo, a także marketing w wynikach sponsorowanych wyszukiwarek, internetowa analityka oraz mierzenie rezultatów osiąganych w kampaniach reklamowych, rynek mobile, reklama wideo oraz mobilna.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie już 16-go października 2017 roku, do warszawskiej Uczelni Łazarskiego, znajdującej się przy ulicy Świeradowskiej 43. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 09:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl