Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kolędy Świata: TGD + Goście: Kasia Cerekwicka, Kuba Badach, Piotr Cugowski - koncert

Kolędy Świata: TGD + Goście: Kasia Cerekwicka, Kuba Badach, Piotr Cugowski - koncert
 
Nowy album TGD jest dalszym ciągiem podróży, w jaką wyruszyliśmy z formacją szukając tradycji bożonarodzeniowych.
gdzie?Polska Filharmonia Bałtycka im. Fryderyka Chopina
Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk
kiedy?19 stycznia 2018 od 21:30
za ile?129 zł

Good Taste Production bardzo serdecznie zaprasza Państwa na występy z cyklu, o nazwie: „Kolędy Świata: TGD plus Goście”. W styczniu 2018 roku niezwykły projekt formacji TGD, jak również wybitnych wokalistów polskich: Katarzyny Cerekwickiej, Piotra Cugowskiego i Kuby Badacha odwiedzi największe polskie miasta, z zupełnie nowym repertuarem i zaprezentują kolędy pochodzące z najnowszego wydawnictwa, noszącego tytuł: „Kolędy Świata 2”.

Nowy album TGD jest dalszym ciągiem podróży, w jaką wyruszyliśmy z formacją szukając tradycji bożonarodzeniowych. Artyści tym razem zabiorą nas do Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych, czy też Anglii. Ale będą również kolędy polskie, jak między innymi: "Bóg się rodzi" lub "„Bracia patrzcie jeno”. Prócz tego w trakcie koncertów usłyszycie Państwo pieśni hebrajskie, łacińskie, czy też francuskie. Obok starszych melodii usłyszymy także piosenki współczesne. Cały repertuar mieni się zatem kolorami oraz pulsuje za sprawą wspaniałych wokalistów oraz instrumentalistów.

Obchodzenie wspólne Bożego Narodzenia jest czasem wzruszeń oraz spokoju. Atmosfera iście świąteczna pozwala na wspólne zachwycanie się ucztą muzyczną w wykonaniu świetnych artystów. Zaś kolędowanie w tak wyjątkowym gronie tworzy jedyne w swym rodzaju widowisko, przepełnione poczuciem wspólnoty oraz ciepła.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

Zapraszamy już 19-go stycznia 2018 roku, do gdańskiej polskiej Filharmonii Bałtyckiej imienia Fryderyka Chopina, znajdującej się przy ulicy Ołowianka 1. Zaczynamy koncert o godzinie 21:30, a bilety wstępu kosztują 129 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl