Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kolędy świata - koncert

Kolędy świata - koncert
 
Nie mogłoby także zabraknąć najpiękniejszych kolęd polskich, jak między innymi: "Cicha noc", "Hej kolęda, kolęda", "Lulajże Jezuniu", "Bóg się rodzi".
gdzie?Kościół Seminaryjny - Wyższe Metropolitalne Seminarium Duchowne św. Jana Chrzciciela w Warszawie
Krakowskie Przedmieście 52/54, 00-322 Warszawa
kiedy?26 grudnia 2017 od 20:00
za ile?49 zł

Kupcie Państwo bilety na nasz koncert i podarujcie swoim najbliższym najwspanialszy prezent świąteczny. Każdy z Was, którzy w okresie Świąt bożonarodzeniowych lubi posłuchać, czy też pośpiewać nie jedynie kolędy polskie, ale i lubiane oraz dobrze znane christmas songs, z pewnością ucieszy się z tego wydarzenia. Zapraszamy Państwa zatem w nadchodzące Święta na przepełniony radosnym uśmiechem wieczór, będzie wiele wzruszeń oraz najcieplejszych, jak również świątecznych emocji, na tym niezwykłym i niepowtarzalnym koncercie światowych kolęd.

W bardzo ciekawych miejscach, bo w kościołach oraz katedrach, w największych miastach w kraju odbędą się koncerty, na których można będzie usłyszeć takie utwory świąteczne, jak na przykład: "Feliz Navidad", "Jingle Bells", czy też "White Christmas". Piosenki te zaprezentuje Wam Michał Kaczmarek wraz z akompaniamentem bandu jazzowego. Nie mogłoby także zabraknąć najpiękniejszych kolęd polskich, jak między innymi: "Cicha noc", "Hej kolęda, kolęda", "Lulajże Jezuniu", "Bóg się rodzi".

Zapraszamy już 26-go grudnia 2017 roku, do warszawskiego Kościoła Seminaryjnego, znajdującego się przy Krakowskim Przedmieściu 52/54. Bilety wstępu kosztują 49 złotych, a koncert rozpocznie się o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Warszawie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Warszawie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl