Kolędy na Jazzowo w wykonaniu Lecha Szprota - koncert

Kolędy na Jazzowo w wykonaniu Lecha Szprota - koncert
Lech Szprot jest liderem "Old Jazz Quartet" oraz legendarnej już formacji tradycyjnego jazzu "Vistula River Brass Band".
Gdzie?
Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
Kiedy?
26 grudnia 2019 od 18:00

Lech Szprot - jest klarnecistą, saksofonistą, flecistą, wokalistą, kompozytorem, aranżerem, muzykoterapeutą, pedagogiem, bandliderem, a przede wszystkim jazzmanem. Posiada wykształcenie wyższe. Już od najmłodszych lat jest związany z samym Traditional Jazz. Zafascynowany taką wspaniałą muzyką został jej wierny po dziś dzień. Jest liderem "Old Jazz Quartet" oraz legendarnej już formacji tradycyjnego jazzu "Vistula River Brass Band".

Razem z tym ostatnim zdobył nagrodę główną "Złota Tarka" podczas festiwalu, pod nazwą: "Old Jazz Meeting". Zespół zdobył również trzecią, a także czwartą "Złotą Tarkę" w uznaniu swych zasług dla szczególnego rozwoju jazzu polskiego. Vistula w roku 2008 obchodziła jubileusz swego 40-lecia i jest to w sporej mierze wynik jego determinacji oraz wytrwałości. Lech Szprot również się udziela w dziedzinie muzykoterapii i w tym celu prowadzi współpracę z samym Centrum Zdrowia Dziecka (Międzylas), z Polskim Towarzystwem Walki z Kalectwem (Zielona Góra) oraz z Ośrodkiem Szkolno-Wychowawczym przeznaczonym dla Niewidomych Dzieci (Laski).

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go grudnia 2019 roku, do zakopiańskiej Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11 a. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl