Kolędy Europy - Piotr Kosewski z zespołem - koncert

Kolędy Europy - Piotr Kosewski z zespołem - koncert
W czasie koncertu przeniosą się Państwo w ten czas przedświąteczny do licznych krajów, znajdujących się na kontynencie europejskim, np. do Hiszpanii, Niemiec, Francji, Ukrainy, Austrii oraz Polski
Gdzie?
Oliwski Ratusz Kultury
Opata Rybińskiego J. 25, 80-320 Gdańsk
Kiedy?
18 grudnia 2018 od 19:00
Za ile?
30 zł

Fundacja Wspólnota Gdańska bardzo serdecznie zaprasza Państwa do Ratusza Kultury w Gdańsku Oliwie, znajdującego się przy ulicy Opata Rybińskiego J. 25, gdzie już 18-go grudnia 2018 roku odbędzie się koncert świąteczny, pod tytułem: "Kolędy Europy". Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych. W czasie koncertu przeniosą się Państwo w ten czas przedświąteczny do licznych krajów, znajdujących się na kontynencie europejskim, między innymi do Hiszpanii, Niemiec, Francji, Ukrainy, Austrii oraz do Polski. Wszystkie z przygotowanych przez nas kolęd będą w sobie miały charakter muzyczny z danego kraju.

Wystąpią przed Wami: Piotr Kosewski - wokal, Tomasz Chyła - skrzypce, Anna Rocławska-Musiałczyk, która zagra na fortepianie, Konrad Żołnierek - kontrabas i Tomasz Koper - perkusja.

Szukasz noclegów w Gdańsku? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Gdańsku

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl