Kodaline - koncert
Nowsza propozycja nosi tytuł: „Follow Your Fire”, zdobywająca coraz większe uznanie pośród publiczności.
Gdzie?
Klub Studio w Krakowie
Budryka W. 4, 30-072 Kraków
Kiedy?
15 października 2018 od 19:00
Za ile?
100 zł

Jakieś dwa lata wstecz zespół Kodaline zagrał największy koncert w swej historii. Wówczas wystąpili dla około dwudziestu tysięcy wiernych fanów, którzy zgromadzili się w Marlay Park, w Dublinie, a tym samym podkreślili swój status jednego z ważniejszych zespołów irlandzkich w ostatnich latach. Koncert w ich rodzinnym mieście w pewnym sensie stał się cenzurą, ponieważ zamknął okres promocyjny ich drugiej płyty i pozwolił, by rozpocząć pracę nad kolejną płytą. Natomiast w ostatnim roku mieli Państwo okazje poznać dwa single, które najpewniej znajdą się na nowym krążku. Pierwsza piosenka, nosiła tytuł: „Brother”, to utwór bardzo wzruszający, a teledysk do niego na popularnym serwisie internetowym - YouTube odtworzono aż 15 milionów razy!

Nowsza propozycja nosi tytuł: „Follow Your Fire”, zdobywająca coraz większe uznanie pośród publiczności. Nie można w nowych utworach nie usłyszeć kierunków, które Kodaline wyznaczyła współpraca z dj'em norweskim oraz producentem Kygo przy piosence, pod tytułem „Raging”. Muzyka od Kodaline później nabrała elektronicznej mocy, a także zaczęła brzmieć bardzo przebojowo. Trzeci, jeszcze nie posiadający tytułu album został nagrany razem z plejadą producentów, czyli guru muzyki popowej - Waynem Hectorem, Two Inch Punch (Sam Smith, Rag ‘n’ Bone Man), Jonnym Cofferem (Emeli Sande, Beyonce, Naughty Boy).

Debiutancka płyta Kodaline, nosząca tytuł: „In a Perfect World” ukazała się w roku 2013 i od razu pojawiła się na samym szczycie irlandzkiej listy kupowanych najchętniej płyt, a także na miejscu trzecim UK Top 40. Formacja zbudowała także silną pozycję w Stanach Zjednoczonych oraz w Europie, a muzycy przekonali się o tym, grając całkowicie wyprzedany koncert w klubie warszawskim, jak również dwa koncerty festiwalowe, które zgromadziły tłumy pod sceną. Natomiast druga płyta Kodaline, nosząca tytuł: „Coming Up for Air” ukazała się z początkiem roku 2015 i szybciutko powtórzyła sukces debiutu. W roku 2016, latem, wielką popularnością cieszył się utwór, pod tytułem: „Raging”. dzieło Kodaline i norweskiego producenta muzyki elektronicznej - samego Kygo.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 15-go października 2018 roku, do krakowskiego Klubu Studio, znajdującego się przy ulicy Budryka W. 4. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 100 złotych.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl