Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Knitting Party Dinka Scarf

Knitting Party Dinka Scarf
 
Jest jedna z najlepszych możliwości, by poznać nowe koleżanki, które mają podobne zainteresowania i spędzić wraz z nimi trochę wolnego czasu w sposób inny niż zazwyczaj.
gdzie?Galeria STRH
Krupówki 4a, 34-500 Zakopane
kiedy?8 marca 2018 od 17:00 do 20:00
organizatorSTRH Cafe&Gallery

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Knitting Parties, który da Państwu 100%satysfakcji, jeśli chodzi o pełen relaks podczas spędzania wolnych chwil. We Are Knitters ma dla Państwa super plan: spotkajmy się po to, by na drutach zrobić nasz wybrany bestseller. Jest jedna z najlepszych możliwości, by poznać nowe koleżanki, które mają podobne zainteresowania i spędzić wraz z nimi trochę wolnego czasu w sposób inny niż zazwyczaj.

Wydaje Ci się, że taki projekt może być bardzo skomplikowany? Absolutnie o nic się nie martw! Aleksandra, która jest wybitną knitterką, posiadającą ogromne doświadczenie, będzie z Wami, pomoże rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości, aby każda kobieta miała możliwość ukończeni projektu i spędzenia przyjemnie czasu. Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie do Galerii STHR w Zakopanem już 8 marca o godzinie 17.00 na wspólny, miły wieczór.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl