Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kmieciak / Szczepanik – Piano Dialog

Kmieciak / Szczepanik – Piano Dialog
 
Romantyzm Michała Kmieciaka potrafi kontrastować z minimalizmem Wojtka Szczepanika.
gdzie?Teatr Boto
Bohaterów Monte Cassino 54B, 81-753 Sopot
kiedy?24 listopada 2017 od 21:00
za ile?25 zł

Nurt zwany neo-classical, reprezentowany przez takich artystów, jak między innymi: Nils Frahm, Ludovico Einaudi, czy też Ólafur Arnalds zaczął zdobywać szerokie grono fanów. Nurt posiada swych przedstawicieli również w Polsce. Do ciekawszych pianistów możemy zaliczyć tutaj Michała Kmieciaka, jak również Wojtka Szczepanika. W trakcie trasy koncertowej PIANO DIALOG zobaczą Państwo artystów na jednej scenie. Poprowadzą wspólnie dialog fortepianowy.

Co ich łączy? Otóż jest to na pewno miłość do brzmienia fortepianu, wielka wrażliwość, a także przychylność ku improwizacji. Odróżnia ich natomiast styl oraz sposoby na budowanie narracji muzycznej. Romantyzm Michała Kmieciaka potrafi kontrastować z minimalizmem Wojtka Szczepanika. Artyści zagrają również utwory solowe, zaś na finał koncertu grać będą wspólnie.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 24-go listopada 2017 roku, do sopockiego Teatru Boto, znajdującego się przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 54B. Koncert rozpocznie się o godzinie 21:00, a bilety wstępu kosztują 25 złotych.

Szukasz noclegów w Sopocie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Sopocie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl