Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kirszenbaum - koncert i pokaz filmowych kolaży

Kirszenbaum - koncert i pokaz filmowych kolaży
 
Duet z Krakowa stara się ożywić zgliszcza post-folkowe, a także wyznacza im coraz to świeższe kierunki oraz wyrzuca na loopery, z przytupem słowiańskim zderzając Junip i Toma Waitsa.
gdzie?Klub Piękny Pies
Bożego Ciała 9, 31-059 Kraków
kiedy?28 października 2017 od 20:00
za ile?bezpłatnie

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na Kirszenbaum, czyli na koncert w połączeniu z pokazem filmowych kolaży. Projekt anty-folkowy Kirszenbaum żongluje takimi tytułami, jak miedzy innymi: "Tatuś Muminka na SORze", "Franz Pukafka", "Kurosawa". Po odbytej wizycie w Radio Kraków oraz po koncertach z projektem słowackim Pavlovitz (w granicach Borderline Experiences Tour) projekt odrywa się od zbierania materiału na debiutanckie EP, żeby móc zaprezentować z kolei materiał, który współtworzy z producentem i perkusistą Krzysztofem Zawidowskim.

Całość dopełni nam pokaz filmowych kolaży, które z kolei żonglują pozycjami klasycznymi niemego kina, ale nie tylko nimi, które zmontowali sami artyści. Kirszenbaum to taki Wyspiański, tyle że na mefedronie. Duet z Krakowa stara się ożywić zgliszcza post-folkowe, a także wyznacza im coraz to świeższe kierunki oraz wyrzuca na loopery, z przytupem słowiańskim zderzając Junip i Toma Waitsa. Zola tutaj krzyczy na klezmerów, zaś Henry Miller tańczy razem z Muminkami. Czego efektem jest intertekstualna melancholijna karuzela.

Zapraszamy zatem bardzo serdecznie już 28-go października 2017 roku, do krakowskiego Klubu Piękny Pies, znajdującego się przy ulicy Bożego Ciała 9. Wydarzenie jest bezpłatne, a rozpoczniemy je o godzinie 20:00.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl