Kirszenbaum by Havana / FoRest koncertowo
W muzycznej warstwie bardzo elektryczny styl tego projektu jest oparty na bliskim współpracowaniu gitar, skrzypiec post-rockowych oraz loopów nagrywanych na żywo.
Gdzie?
ForestBar
Kamienna 75, 50-549 Wrocław
Kiedy?
2 sierpnia 2019 od 20:00
Za ile?
bezpłatnie

FoRestBar razem z Havana Club zapraszają Państwa bardzo serdecznie na wieczór wspaniałych oraz wyjątkowych brzmień. Odbędzie się koncert we wrocławskiej leśnej przestrzeni, znajdującej się przy ulicy Kamiennej 75. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się o godzinie 20:00.

Kirszenbaum jest niczym Wyspiański na mefedronie. Ponieważ duet krakowski ożywia zgliszcza postfolkowe, wyznacza im ponad to świeże kierunki, a także wrzuca wprost na loopery, jednak używając w tym celu słowiańskiego przytupu zderzając przy tym Toma Waitsa oraz Junip. Zola krzyczący na klezmerów, a Henry Miller tańczący z Muminkami, natomiast efektem tego jest zawsze melancholijna karuzela intertekstualna. Kierkegaard pisał o zespole, że jest to prawdopodobnie jazz, ale nic bardziej mylącego.

W muzycznej warstwie bardzo elektryczny styl tego projektu jest oparty na bliskim współpracowaniu gitar, skrzypiec post-rockowych oraz loopów nagrywanych na żywo. To wszystko składa się na bardzo współczesną, a także specyficzną interpretację klezmerskich, słowiańskich, jak również anglosaskich folków, podlewaną dynamicznym krzycząco-szepczącym wokalnym duetem.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl