Kino plenerowe na Wyspie Słodowej - Kobieta z lodu

Kino plenerowe na Wyspie Słodowej - Kobieta z lodu
Na naszą widownię niezmiennie czekać będą leżaczki oraz wygodne krzesła.
Gdzie?
Wyspa Słodowa
Wyspa Słodowa 1, 50-266 Wrocław
Kiedy?
24 sierpnia 2018 od 21:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

Wrocławskie Centrum Społecznego Rozwoju serdecznie Państwa zaprasza do plenerowego kina, które znajduje się na Wyspie Słodowej. Repertuar obejmuje mniej oraz bardziej znane fabularne filmy z różnych gatunków, a także z różnych regionów na świecie. Plenerowe kino na Wyspie Słodowej od wielu już lat cieszy się wielką popularnością, gromadząc każdorazowo na swoich pokazach kilkusetosobową widownię. Nasze seanse mają miejsce w piątki, soboty i niedziele. Ponad to wstęp jest darmowy dla wszystkich.

Na naszą widownię niezmiennie czekać będą leżaczki oraz wygodne krzesła. W trakcie seansów wszystkich obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania alkoholu oraz palenia tytoniu. W razie, gdyby pogoda nie dopisała pokaz może zostać odwołany.

Plenerowe kino jest organizowane dzięki Wrocławskiemu Centrum Społecznego Rozwoju w granicach projektu, pod nazwą: „Wyspa na Weekend”. Tegoroczna edycja posiada swoich partnerów, którymi są: Fundacja „Manus”, jak również DKF Politechnika.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Bardzo serdecznie Was zapraszamy już 24-go sierpnia 2018 roku, , zaczynamy o godzinie 21:30, kiedy to zobaczą Państwo obraz filmowy, pod tytułem: "Kobieta z lodu", rok 2017, w reżyserii Bohdana Slama.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl