Kino plenerowe na Wyspie Słodowej - Cinema Paradiso

Kino plenerowe na Wyspie Słodowej - Cinema Paradiso
Widzowie plenerowego kina tak jak zawsze skorzystać będą mogli z wygodnych leżaków oraz krzeseł.
Gdzie?
Wyspa Słodowa
Wyspa Słodowa 1, 50-266 Wrocław
Kiedy?
29 czerwca 2018 od 21:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego

W imieniu Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego mamy zaszczyt zaprosić do plenerowego kina, które znajduje się na Wyspie Słodowej. Repertuar obejmuje bardziej oraz mniej znane filmy fabularne, które reprezentują różne gatunki i pochodzą z przeróżnych rejonów świata.

Plenerowe kino z Wyspy Słodowej to impreza cykliczna, która od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Każda odsłona kina plenerowego gromadzi kilkusetosobową widownię. Na seanse zapraszamy w soboty, piątki oraz w prawie każdą niedzielę.Projekcje rozpoczynają się zawsze o godzinie 21:30, a wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Podczas projekcji 29 czerwca oraz 30 czerwca obejrzeć będzie można: w piątek (29 czerwca, godzina 21:30) film z 1988 roku "Cinema Paradiso" w reżyserii Giuseppe Tornatore, a w sobotę (30 czerwca, o godzinie 21:30) film z 2016 roku "Kedi – sekretne życie kotów" w reżyserii Ceyda Torun.

Szukasz noclegów we Wrocławiu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów we Wrocławiu

Widzowie plenerowego kina tak jak zawsze skorzystać będą mogli z wygodnych leżaków oraz krzeseł. Przypominamy o zakazie picia alkoholu i paleniu papierosów podczas projekcji. Jeśli aura pogodowa okaże się niekorzystna, film zostanie odwołany.

Uwaga! W dniach 22 i 23 czerwca na Wyspie Słodowej odbywa się Festiwal Kalejdoskop Kultur, z tego powodu seanse filmowe w tym terminie nie odbędą się. Organizatorem Kina plenerowego jest Centrum Rozwoju Społecznego we Wrocławiu. Projekcje odbywają się w ramach inicjatywy „Wyspa na Weekend”. Partnerzy edycji, to: DKF Politechnika oraz Fundacja "Manus".

Korzystając z okazji przypominamy o projekcji zaplanowanej na 8 czerwca, tradycyjnie na godzinę 21:30. Obejrzeć będzie można film w reżyserii Grímur Haákonarsona z 2015 roku, pod tytułem "Barany. Islandzka opowieść". Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl