Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kino na leżakach: „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

Kino na leżakach: „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”
 
Kordian ma wszystko to, o czym marzą kobiety: sportowy samochód, apartament - czy to wystarczy, by sięgnąć po szczęście?
gdzie?Muszla koncertowa
Frederyka Chopina 30, 72-600 Świnoujście
kiedy?14 sierpnia 2017 od 21:30
za ile?bezpłatnie
organizatorMiejski Dom Kultury w Świnoujściu

Miejski Dom Kultury w Świnoujściu zaprasza kinomaniaków do Muszli koncertowej, gdzie 14 sierpnia odbędzie się projekcja filmu „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.

O godzinie 12:30 w plenerowej sali kinowej zobaczyć będzie można opowieść o beztroskim Filipie (Paweł Domagała), który chociaż nie wiedzie mu się rewelacyjnie zawsze zachowuje dystans do problemów i stara się nie myśleć o tym, co przyniesie jutro. Wszystko się zmieni, gdy straci pracę, a dziewczyna zakomunikuje mu, że spodziewa się dziecka. Wtedy dopiero zrozumie, ja wygląda trud związany z podejmowaniem istotnych decyzji. Kolejna postać w filmie to Tomasz (Mikołaj Roznerski), mężczyzna któremu wszystko się udaje.

To ceniony pracownik agencji reklamowej, oprócz pracy zajmuje się planowaniem ślubu z piękną narzeczoną Barbarą (Alicja Bachleda-Curuś). Pomimo sielanki zaczynają nim targać wątpliwości, które spotęgują się, gdy pozna Monikę, seksowną blondynkę (Joanna Opozda). Czy wybory, których dokona będą słuszne? W film wpleciona została opowieść o Kordianie (Maciej Zakościelny). Kordian jest producentem muzycznym, a jego miła powierzchowność, dzięki której przypięto mu łatkę playboya sprawia, że otacza go grono adoratorek. Kordian ma wszystko to, o czym marzą kobiety: sportowy samochód, apartament - czy to wystarczy, by sięgnąć po szczęście?

Szukasz noclegów w Świnoujściu? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Świnoujściu

„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - kino przy Fryderyka Chopina 30 w Świnoujściu zaprasza! Kino na leżakach już 14 sierpnia!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl