Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Wszystkie pieniądze świata"

Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Wszystkie pieniądze świata"
Miliarder nazwiskiem Jean Paul Getty znany jest z charakteru dość nieustępliwego i ze swojego skąpstwa.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
31 sierpnia 2019 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Film, pod tytułem: "Wszystkie pieniądze świata", w reżyserii Ridleya Scotta. Miliarder nazwiskiem Jean Paul Getty znany jest z charakteru dość nieustępliwego i ze swojego skąpstwa. Kiedy grupa nieznanych sprawców porwie jego ukochanego wnuczka i zażąda wielomilionowego okupu, bohater odmówi zapłacenia chociażby dolara. Zrozpaczona matka chłopca - Gail zrobi wszystko, aby nakłonić teścia, by ten zmienił zdanie, jednak bez skutku. Czas niestety działa na niekorzyść bohaterów, zaś porywacze tracą powoli cierpliwość. Życie wnuka wisi już tylko na włosku, a nic nie mówi, że bohaterowie zdołają zapobiec tragedii. Wówczas do drzwi zrozpaczonej kobiety przychodzi tajemniczy mężczyzna, który twierdzi, iż jest wysłannikiem samego Jean Paula Gettyego, specjalisty od spraw „nie do rozwiązania”.

Zatem czeka na Was jakże gorące oraz filmowe lato! Nasz Festiwal Kino Letnie Zakopane-Sopot stanowi bezpłatne projekcje filmowe, przeznaczone dla tysięcy widzów. Jeśli marzą Państwo o wygodnym leżaczku, czy seansach pod gołym niebem, razem z AXA oraz Provident pomożemy w zrealizowaniu tych marzeń. Codziennie, całe wakacje nasze letnie kino obecne będzie w mieście Sopot na najdłuższym molo drewnianym w Europie, a także na Placu Niepodległości w mieście Zakopane. A dodatkowo we wtorki oraz we środy zapraszamy do Giżycka na Mazurach. Filmowe projekcie w granicach festiwalu zostały zaplanowane w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 31-go sierpnia 2019 roku, do Zakopanego (Plac Niepodległości). Zaczynamy o godzinie 21:00. Wydarzenie bezpłatne a jego organizatorem jest Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl