Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "W rytmie Kuby"

Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "W rytmie Kuby"
To pozytywny, a także świetny dokument, wypełniony po brzegi kubańskimi brzmieniami oraz klimatem pochodzącym z hawańskich klubów.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
26 sierpnia 2019 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Film, pod tytułem: "W rytmie Kuby", w reżyserii T.G. Herringtona. Wyruszcie zatem w podróż muzyczną po kraju, w którym każdy jest młody, zaś muzyka porywa, by tańczyć. To pozytywny, a także świetny dokument, wypełniony po brzegi kubańskimi brzmieniami oraz klimatem pochodzącym z hawańskich klubów.

Film, pt.: "W rytmie Kuby” opowie Wam historię sławnej nowoorleańskiej formacji Preservation Hall Jazz Band, która odtwarza swe muzyczne korzenie, jak również odkrywa połączenie, przebiegające znacznie głębiej niżeli możecie to sobie Państwo wyobrazić.

Dołączcie do formacji, która przemierza Kubę i poszukuje przy tym muzyki rodzimej. Muzyki, jaka przyczyniła się, by powstał jazz w Nowym Orleanie. Zobaczcie, jak spotkanie ze słynnymi muzykami na Kubie poprowadzą do spontanicznej oraz uduchowionej współpracy. Triumf ludzkiego ducha - tak określić można „W rytmie Kuby”. Przy użyciu języka muzyki wzywa on do tego, żebyśmy zrozumieli, iż jesteśmy wszyscy tacy sami. To most muzyczny w świecie, gdzie buduje się wysokie mury.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Czeka na Was jakże gorące oraz filmowe lato! Nasz Festiwal Kino Letnie Zakopane-Sopot stanowi bezpłatne projekcje filmowe, przeznaczone dla tysięcy widzów. Jeśli marzą Państwo o wygodnym leżaczku, czy seansach pod gołym niebem, razem z AXA oraz Provident pomożemy w zrealizowaniu tych marzeń. Codziennie, całe wakacje nasze letnie kino obecne będzie w mieście Sopot na najdłuższym molo drewnianym w Europie, a także na Placu Niepodległości w mieście Zakopane. A dodatkowo we wtorki oraz we środy zapraszamy do Giżycka na Mazurach. Filmowe projekcie w granicach festiwalu zostały zaplanowane w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go sierpnia 2019 roku, do Zakopanego - Plac Niepodległości. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:00 i jest bezpłatne, a jego organizatorem jest Outdoor Cinema Sp. z o.o.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl