Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "W rytmie Kuby"

Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "W rytmie Kuby"
Wyruszcie Państwo w podróż muzyczną po kraju, w którym każdy jest młody, zaś muzyka wciąż porywa do tańca.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
22 lipca 2019 od 21:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Film, pod tytułem: "W rytmie Kuby", w reżyserii: T.G. Herringtona. Wyruszcie Państwo w podróż muzyczną po kraju, w którym każdy jest młody, zaś muzyka wciąż porywa do tańca. Świetny oraz pozytywny dokument, wypełniony dźwiękami Kuby, a także klimatem wprost z klubów hawańskich. „W rytmie Kuby” opowie Wam historię sławnego nowoorleańskiego zespołu, pod nazwą: Jazz Band Preservation Hall, który stara się odtworzyć korzenie muzyczne oraz odkrywać połączenia, jakie przebiegają znacznie głębiej niżeli możemy sobie to wyobrazić. Dołączcie zatem do formacji, która przemierza Kubę i poszukuje przy tym muzyki rodzimej. To muzyka, jaka przyczynia się do powstawania jazzu w mieście Nowy Orlean. Zobaczcie również, jak spotkania z kultowymi muzykami z Kuby prowadzą ku spontanicznej oraz uduchowionej współpracy. Poza tym „W rytmie Kuby” jest triumfem ducha ludzkiego. Używając języka muzycznego wzywa Państwa, byście zrozumieli, iż wszyscy ludzie są właściwie tacy sami. Muzyczny most, znajdujący się w świecie, w jakim buduje się wciąż nowe mury.

Czeka na Was jakże gorące oraz filmowe lato! Nasz Festiwal Kino Letnie Zakopane-Sopot stanowi bezpłatne projekcje filmowe, przeznaczone dla tysięcy widzów. Jeśli marzą Państwo o wygodnym leżaczku, czy seansach pod gołym niebem, razem z AXA oraz Provident pomożemy w zrealizowaniu tych marzeń. Codziennie, całe wakacje nasze letnie kino obecne będzie w mieście Sopot na najdłuższym molo drewnianym w Europie, a także na Placu Niepodległości w mieście Zakopane. A dodatkowo we wtorki oraz we środy zapraszamy do Giżycka na Mazurach. Filmowe projekcie w granicach festiwalu zostały zaplanowane w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin.

Zapraszamy bardzo serdecznie już 22-go lipca 2019 roku, do Zakopanego, o godzinie 21:30. Organizatorem bezpłatnego wydarzenia jest Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl