Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "The Florida Project"

Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "The Florida Project"
Film pod tytułem: "The Florida Project", w reżyserii Seana Bakera został okrzyknięty przez krytyków jednym z lepszych filmów w roku.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
11 lipca 2019 od 21:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Film pod tytułem: "The Florida Project", w reżyserii Seana Bakera został okrzyknięty przez krytyków jednym z lepszych filmów w roku. Zmierza on pewnie po nominacje oskarowe, zaś branża przewiduje również sukces na miarę Moonlight, także ze studia A24. Dziewczynka - Moonee posiada zawadiacki uśmiech i sześć lat. Spędza całe dnie poza domem z przyjaciółmi. W ich przypadku dom oznacza motel, o nazwie: Magic Castle, który z zewnątrz przypomina pałac jak z bajki.

Jednak w pokojach, które są wynajmowane na godziny, nie spotkamy raczej księżniczek. Mieszkają tutaj różni dziwacy, przegrani życiowi, czy sprzątaczki, które zarabiają najniższą krajową pensję. Moonee przemierza okoliczne nieużytki, nie zważając na inne okoliczności, jakby odkrywca z opowieści przygodowej wymyśla z przyjaciółmi kolejne psikusy. Coraz bardziej nieświadoma ryzykownych kroków, które musi podejmować matka, żeby opłacić pokój na następny tydzień, Moonee to najszczęśliwsze dziecko świata. Całkowicie jakby czerpała życiową energię z pobliskiego Disneylandu...

Czeka na Państwa gorące lato filmowe. Festiwal, pod nazwą: "Kino Letnie Zakopane-Sopot to projekcje filmowe, całkowicie darmowe, przeznaczone dla tysięcy oglądających. Jeśli marzą Państwo o jakże wygodnym leżaczku oraz o seansach pod gołym niebem, razem z AXA i Provident pomożemy zrealizować te marzenia. Codziennie, całe wakacje nasze letnie kino będzie obecne w mieście Sopot, na najdłuższym molo drewnianym w Europie, a także na Placu Niepodległości miasta Zakopane. Dodatkowo we wtorki wakacyjne, jak również we środy nasz festiwal zacumuje na Mazurach, w mieście Giżycko. Filmowe projekcje w granicach festiwalu są zaplanowane w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Zatem zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 11-go lipca 2019 roku, do Zakopanego (Plac Niepodległości), o godzinie 21:30. Organizatorem wydarzenia jest Outdoor Cinema Sp. z o.o.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl