Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął"

Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął"
Obchodzący swe setne urodziny bohater - Allan wymyka się z domu starców, przez okno, żeby rozpocząć kolejną, możliwe, że ostatnią przygodę swego życia.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
26 lipca 2019 od 21:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Film, który Państwu pragniemy pokazać wyreżyserował Felix Herngren. Jest on adaptacją bestsellerowej powieści, autorstwa Jonasa Jonassona, gdzie zawiązanie akcji jest zawarte już w tytule. Obchodzący swe setne urodziny bohater - Allan wymyka się z domu starców, przez okno, żeby rozpocząć kolejną, możliwe, że ostatnią przygodę swego życia. Stulatek nie posiada jasno sprecyzowanego celu swej podróży. Zdaje się na ślepy los, tak po prostu. Właśnie przypadek w życiu naszego bohatera odegrał niejednokrotnie niepoślednią rolę. O tym dowiecie się Państwo z wielu retrospekcji, które stanowią dowód, na to, jakże niebanalną postacią jest sam Allan. Brał udział w uczcie z generałem Franco, ponad to maczał swe palce w projekcie, pod nazwą: Manhattan, Był na przymusowej zsyłce w gułagu radzieckim, natomiast w roku 1968, nie zabrakło go także we Francji. Fakt, iż nieświadomie, podwędził gangsterom walizkę z pieniędzmi, wszystko to przysłowiowa bułka z masłem. W oparach absurdu oraz czarnego humoru opowieść, traktująca o życiorysie jakże „wybuchowym” sędziwego bohatera przekona Państwa, iż wesołe jest życie starszego człowieka.

Czeka na Was jakże gorące oraz filmowe lato! Nasz Festiwal Kino Letnie Zakopane-Sopot stanowi bezpłatne projekcje filmowe, przeznaczone dla tysięcy widzów. Jeśli marzą Państwo o wygodnym leżaczku, czy seansach pod gołym niebem, razem z AXA oraz Provident pomożemy w zrealizowaniu tych marzeń. Codziennie, całe wakacje nasze letnie kino obecne będzie w mieście Sopot na najdłuższym molo drewnianym w Europie, a także na Placu Niepodległości w mieście Zakopane. A dodatkowo we wtorki oraz we środy zapraszamy do Giżycka na Mazurach. Filmowe projekcie w granicach festiwalu zostały zaplanowane w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin.

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 26-go lipca 2019 roku, do Zakopanego, na Plac Niepodległości. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21:30 i jest bezpłatne.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl