Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Snajper"

Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Snajper"
Jego odwaga jest podziwiana, a wieści o tym jaki jest rozchodzą się bardzo szybko, wraz z kolejnymi bohaterskimi czynami zyskuje on przydomek "Legenda".
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
24 sierpnia 2019 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Film pod tytułem "Snajper" reżyserstwa Clinta Eastwooda.

Żołnierza Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych z oddziału "Seal" Chrisa Kyle wysyłają na kolejną misję, tym razem do Iraku, która ma jeden cel: Kyle ma za zadanie ochraniać innych uczestniczących w misji. Jest niezwykle celny w strzelaniu czym nie raz uratował życie żołnierzy na polu walki. Jego odwaga jest podziwiana, a wieści o tym jaki jest rozchodzą się bardzo szybko, wraz z kolejnymi bohaterskimi czynami zyskuje on przydomek "Legenda". Również za linią wroga wiedzą już kim jest Chris Kyle, dlatego też jego głowa jest najważniejsza, rebelianci koniecznie chcą się go pozbyć. Jednakże żołnierz w tym samym czasie toczy również inne bitwy na swoim rodzinnym froncie. I mimo tego, że jego rodzina znajduje się bardzo daleko, on robi wszystko by być dobrym ojcem i mężem.

Pomimo zagrożenia oraz dotkliwej i smutnej rozłąki z najbliższymi Chris Kyle zostaje w Iraku na cztery zmiany, staje się dewizą żołnierzy z SEAL, która brzmi "Nie zostawiamy nikogo". Kiedy wraca do domu, do swojej żony Tayi (granej przez Sienne Miller) okazuje się, że wojna to coś, o czym nie zapomnie.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Czeka na Państwa gorące lato z super filmami! Festiwal o nazwie "Kino Letnie Sopot- Zakopane" to mnóstwo bezpłatnych projekcji filmowych, które przygotowane są dla dużej ilości widzów. Marzy się Wam wygodny leżak i seans filmowy pod gołym niebem? wspólnie z firmą Provident oraz AXA spełnimy Wasze marzenia. Każdego dnia przez okres wakacji letnie kino obecne będzie na sopockim molo, a także na zakopiańskim Kulturalnym Placu Niepodległości. Ponadto w każdy wakacyjny wtorek oraz środę przez całe wakacje festiwal cumuje także na Mazurach w Giżycku. Tutaj filmy oglądać można w pięknej Ekomarinie nad urokliwym jeziorem Niegocin.

Zapraszamy Państwa serdecznie już 24 sierpnia 2019 roku o godzinie 21.00 na Plac Niepodległości w Zakopanem. Wstęp bezpłatny. Organizatorem wydarzenia jest Outdoor Cinema Sp. z o.o.
Zapraszamy!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl