Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Optymistki"

Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Optymistki"
Obraz filmowy - "Optymistki" to opowieść o niezwykłej siatkarskiej drużynie, w której składzie znajdują się kobiety w wieku od sześćdziesięciu sześciu do dziewięćdziesięciu ośmiu lat!
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
15 lipca 2019 od 21:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Film, pod tytułem: "Optymistki", w reżyserii Gunhild Westhagen Magnora. Obraz filmowy - "Optymistki" to opowieść o niezwykłej siatkarskiej drużynie, w której składzie znajdują się kobiety w wieku od sześćdziesięciu sześciu do dziewięćdziesięciu ośmiu lat! Mimo treningów odbywanych co tydzień, od 30 lat nie grały w żadnym meczu. Ale teraz to właśnie ich główny cel! Zatem dopracowują ostateczną meczową strategię, która składa się głównie ze śmiechu, wyszydełkowanych kwiatków oraz poczucia jedności. Kto ma być ich przeciwnikiem? Krąży plotka, iż czeka ich drużyna przystojniaków ze Szwecji. Paniom towarzyszy, tak na boisku, jak również poza nim, w trakcie poważnych i przekomicznych przygotowań, które zawierają dosłownie wszystko! Zaczynając od intensywnych treningów, przez szydełkowanie w granicach "team buildingu”, aż po sam wielki finał.

Czeka na Państwa filmowe i gorące lato! Nasz Festiwal Kino Letnie Zakopane-Sopot to niepłatne filmowe projekcje przeznaczone dla tysięcy widzów. Jeśli marzą Państwo o jakże wygodnym leżaku oraz o seansach pod gołym niebem, razem z AXA oraz Provident pomożemy zrealizować taki plan. Codziennie w wakacje nasze kino letnie obecne będzie w Sopocie na drewnianym najdłuższym molo w Europie, a także na Placu Niepodległości (Zakopane). Poza tym we wszystkie wtorki oraz środy wakacyjne nasz festiwal zacumuje w mieście Giżycko (Mazury). Filmowe projekcje w granicach festiwalu zostały zaplanowane w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin.

Zapraszamy zatem Państwa bardzo serdecznie już 15-go lipca 2019 roku, do Zakopanego. Zaczynamy projekcję filmu o godzinie 21:30. Organizatorem wydarzenia jest Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl