Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Kedi - sekretne życie kotów"

Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Kedi - sekretne życie kotów"
Stambuł jest miastem, które posiada niezwykłą wręcz historię i zarazem jedynym w swym rodzaju miejscem, gdzie od lat panują właśnie koty.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
9 lipca 2019 od 21:30
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Film, pod tytułem: "Kedi - sekretne życie kotów", w reżyserii Ceyda Torun. Stambuł jest miastem, które posiada niezwykłą wręcz historię i zarazem jedynym w swym rodzaju miejscem, gdzie od lat panują właśnie koty. Mają tutaj swoje wyjątkowe i zaszczytne miejsce, a także są nieodłączną częścią społeczności lokalnej.

Czeka na Państwa zatem, filmowe, gorące lato! Festiwal Kina Letniego Zakopane-Sopot jest bezpłatnym wydarzeniem oferującym filmowe projekcje przeznaczone dla tysięcy widzów. Jeśli marzą Państwo o prze-wygodnym leżaku oraz o seansach pod rozgwieżdżonym niebem, razem z Provident oraz AXA pomożemy zrealizować Wam taki plan na lato. Codziennie, calutkie wakacje nasze letnie kino obecne będzie w mieście Sopot na najdłuższym molo drewnianym w Europie, a także na Placu Kulturalnym Niepodległości w mieście Zakopane. Na dodatek we wszystkie wtorki i środy wakacyjne nasz festiwal cumuje w mieście Giżycko (Mazury). Filmowe projekcje w granicach festiwalu zaplanowane zostały w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin. Wydarzenie jest bezpłatne i rozpocznie się 9-go lipca 2019 roku, o godzinie 21:30, Plac Niepodległości - Zakopane. Organizatorem imprezy jest Outdoor Cinema Sp. z o.o. Serdecznie Was zapraszamy!

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl