Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Free Solo: Ekstremalna wspinaczka"

Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Free Solo: Ekstremalna wspinaczka"
Przyroda, która zapiera w piersiach dech i iście przerażający plan jakim jest wspinaczka 2300 metrów w górę po niemalże pionowej skale bez jakiegokolwiek zabezpieczenia.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
5 sierpnia 2019 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Film pod tytułem "Free Solo: Ekstremalna wspinaczka" reżyserstwa Jimmiego China oraz Elizabeth Chai Vasarhelyi.

Przyroda, która zapiera w piersiach dech i iście przerażający plan jakim jest wspinaczka 2300 metrów w górę po niemalże pionowej skale bez jakiegokolwiek zabezpieczenia. Niejaki Alex Honnold za cel obrał sobie dokonanie niemożliwego oraz spełnienie swojego życiowego marzenia jakim było wspięcie się na El Capitan- majestatyczną formację skalną położoną w dolinie parku narodowego Yosemite w Kalifornii. Taki cel można osiągnąć, jednakże tylko wtedy, kiedy wszystko ułoży się tak, jak zostało zaplanowane, a wiadomym jest, że takie wyzwania mogą nieść za sobą różne scenariusze. Jeden kamień czy silniejszy wiatr i marzenia mogą legnąć w gruzach. "Free Solo: Ekstremalna wspinaczka" to film, który zachwyca pięknymi widokami, ponadto pokazuje motywacje jaką kieruje się ekstremalny wspinacz. Niektórzy nie rozumieją jaki jest sens ryzykowania życiem dla tak błahych spraw jak wyczynowe sporty, które często uprawia się po to, by przekroczyć własne granice. Alex nie tłumaczy nic, po prostu idzie w górę, wspina się po swój cel, po swoje marzenia, wyznaczając przy tym limit wytrzymałości ludzkiej.

Czeka na Państwa upalne, filmowe lato! Zapraszamy na Festiwal Kino Letnie Sopot – Zakopane! Są to filmowe projekcje, przygotowane dla tysięcy oglądających, zupełnie za darmo. Jeśli marzy wam się wygodny leżak i film oglądamy pod gołym niebem, to wraz z firmą Provident oraz Axa spełnimy wasze marzenia! Każdego dnia przez cały okres trwania wakacji Kino Letnie będzie czekać na Państwa na sopockim molo oraz na zakopiańskim Kulturalnym Placu Niepodległości. Ponadto w każdy wakacyjny wtorek i środę kino letnie cumuje także na Mazurach w Giżycku, gdzie filmowe projekcje mogą Państwo oglądać w Ekomarinie w otoczeniu przepięknego jeziora Niegocin.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Zapraszamy serdecznie już 5 sierpnia 2019 roku na Plac Niepodległości w Zakopanem o godzinie 21.00 na wspólne oglądanie filmu pod tytułem "Free Solo: Ekstremalna wspinaczka".
Organizator: Outdoor Cinema Sp. z o.o.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl