Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Cudowny chłopak"

Kino Letnie Sopot - Zakopane 2019 / film "Cudowny chłopak"
Dla dziesięcioletniego Auggiego nic nie jest bardziej niezwykłe niż „najzwyklejszy dzień w szkole”.
Gdzie?
Plac Niepodległości
pl. Niepodległości, Zakopane
Kiedy?
20 sierpnia 2019 od 21:00
Za ile?
bezpłatnie
Organizator
Outdoor Cinema Sp. z o.o.

Film, pod tytułem: "Cudowny chłopak", w reżyserii Stephena Chbosky. Dla dziesięcioletniego Auggiego nic nie jest bardziej niezwykłe niż „najzwyklejszy dzień w szkole”. Chłopiec urodził się z wieloma deformacjami twarzy, do tej pory uczył się pod czujnym okiem swojej mamy, w zaciszu domowym. Teraz kiedy zaczyna klasę piątą w normalnej placówce, ma tylko nadzieję, iż koledzy będą go traktować normalnie, niczym zwykłego chłopaka...

Ale jego wygląd sprawia, iż chłopiec jest szkolną sensacją, dla licznych nawet dziwadłem. Jedni śmieją się z niego, kolejni wytykają go palcami, jednak nikt nie wie o nim, tak naprawdę niczego ważnego. Sytuacja zacznie się diametralnie zmieniać, kiedy do szkoły przyjdzie nowa uczennica. Summer to urocza dziewczyna, która w skrzywdzonym Auggiem potrafi dostrzec coś więcej niżeli nietypowy wygląd. Jeden przyjacielski gest, pomocna dłoń wyciągnięta w czyimś kierunku, żeby obudzić w chłopcu siłę, dzięki jakiej będzie on potrafił udowodnić, że twarz nie musi czynić go niezwykłym. są inne cechy, które mogą o tym świadczyć.

Czeka na Was jakże gorące oraz filmowe lato! Nasz Festiwal Kino Letnie Zakopane-Sopot stanowi bezpłatne projekcje filmowe, przeznaczone dla tysięcy widzów. Jeśli marzą Państwo o wygodnym leżaczku, czy seansach pod gołym niebem, razem z AXA oraz Provident pomożemy w zrealizowaniu tych marzeń. Codziennie, całe wakacje nasze letnie kino obecne będzie w mieście Sopot na najdłuższym molo drewnianym w Europie, a także na Placu Niepodległości w mieście Zakopane. A dodatkowo we wtorki oraz we środy zapraszamy do Giżycka na Mazurach. Filmowe projekcie w granicach festiwalu zostały zaplanowane w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Zapraszamy bardzo serdecznie już 20-go sierpnia 2019 roku, do Zakopanego, Plac Niepodległości. Zaczynamy o godzinie 21:00.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl