Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kinga Rataj - "Premierowo po polsku" - koncert

Kinga Rataj - "Premierowo po polsku" - koncert
 
Wokalistka nie zdradza o czym zaśpiewa, ani do jakiej muzyki, jednak powtarza dość często, że śpiew od zawsze był i żył głęboko w niej.
gdzie?Żydowskie Muzeum Galicja
Dajwór 18, 31-052 Kraków
kiedy?22 października 2017 od 19:00
za ile?30 zł

Doczekaliśmy się ... Nareszcie! Po niezliczonych sukcesach portugalskiego projektu, jakim Kinga Rataj po dziś dzień zachwyca nieustająco rzesze fanów, między innymi z Portugalii w trakcie Kongresu I Międzynarodowego Luzytanistów Polskich (Kraków), wrzesień rok 2013. Dzięki niemu właśnie artystka zaproszona została na Festiwal Międzynarodowy Inter Fado, który ma miejsce w Katalonii, teraz nadszedł czas na polski koncert.

Zatem zapraszamy Państwa serdecznie na wyczekiwany długo koncert Kingi Rataj, który odbędzie się już 22-go października 2017 roku, w krakowskim Żydowskim Muzeum Galicja, znajdującym się przy ulicy Dajwór 18. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00, a bilety wstępu kosztują 30 złotych. Będzie to występ bardzo ważny, a także przełomowy w karierze artystki, ponieważ warstwa tekstowa, jak również muzyczna w całości została skomponowana i napisana tylko dla Niej.

Wokalistka nie zdradza o czym zaśpiewa, ani do jakiej muzyki, jednak powtarza dość często, że śpiew od zawsze był i żył głęboko w niej. Muzycznych inspiracji oraz wokalnych poszukuje prawie w każdym gatunku.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Debiutancki album artystki pojawi się najprawdopodobniej na wiosnę roku 2018. Do projektu zaprosiła ona muzyków, którzy na co dzień występują razem z nią: na fortepianie zagra zatem Marek Bazela, na instrumentach perkusyjnych - Gertruda Szymańska, basem akustycznym oraz kontrabasem zajmie się natomiast Michał Braszak, a na gitarach zagra Witek Góral.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl