Kinga Rataj FADO - koncert
W pieśniach portugalskich fado Kinga Rataj prezentuje tak wielkie opanowanie portugalskiego języka, iż jest ona brana za rodowitą Portugalkę
Gdzie?
Górna Rówień Krupowa
Al. 3 Maja, Zakopane
Kiedy?
12 sierpnia 2018 od 19:00
Za ile?
bezpłatnie

Kinga Rataj to jedno z ciekawszych odkryć wokalnych w naszym kraju, ostatnich lat. Przyszła ona na świat w Krakowie. Jej debiut przypadł na czterdziestym drugim Festiwalu Piosenki Studenckiej, Kraków, kiedy to zdobyła Główną Nagrodę, a także Nagrodę Prezesa TVP w zamian za najciekawszy wówczas debiut.

Artystka występowała razem z najbardziej znamienitymi osobowościami polskiej sceny, aby wymienić chociażby: Joannę Słowińską, Janusza Radka, Jorgosa Skoliasa, Grzegorza Turnaua, Jana Kantego Pawluśkiewicza, Kubę Badacha, Joao de Sousa oraz wielu innych.

W pieśniach portugalskich fado Kinga Rataj prezentuje tak wielkie opanowanie portugalskiego języka, iż jest ona brana za rodowitą Portugalkę. Głos kobiety, interpretacje piosenek oraz olśniewająca wręcz uroda sprawiają, że fani jej koncertów-spektakli kończą je zwykle długimi owacjami.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie na koncert, który odbędzie się już 12-go sierpnia 2018 roku, do zakopiańskiej Górnej Rówień Krupowej, znajdującej się przy Alei 3-go Maja. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19:00 i jest bezpłatne.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl