Rodzaj noclegu
wszystkie
Schowek (10 ofert)

Kinga Rataj FADO - koncert

Kinga Rataj FADO - koncert
 
Nie można wytłumaczyć w racjonalny sposób "fado", nie można tego także opisać, musi to zjawisko być bardzo silnie odczuwane, po prostu doświadczone... należy je przeżyć.
gdzie?Kawiarnia Kmicic
Stanisława Staszica 11a, 34-500 Zakopane
kiedy?23 września 2017 od 19:00

Przedstawiamy Państwu bardzo serdecznie Kingę Rataj, która swym głosem oraz używając języka Królowej Fado, czyli Amalii Rodrigues, opowie Wam o saudade - o miłości, nostalgii, śmierci, tęsknocie nieokreślonej za niezrealizowanymi marzeniami. Jednak Fado jest nie tylko tristezą, to również smak radości życiowej, wina, energii, czy miłości...oczywiście tej spełnionej. Śpiew ten odzwierciedla samych Portugalczyków, wiarę tego narodu w moc przeznaczenia, w dominację duszy oraz serca nad rozumem.

Nie można wytłumaczyć w racjonalny sposób "fado", nie można tego także opisać, musi to zjawisko być bardzo silnie odczuwane, po prostu doświadczone... należy je przeżyć. Na koncercie usłyszą Państwo, tak fado tradycyjne, które wywoła u Was wielkie wzruszenie, jak również fado połączone z jazzem, z tangiem, czy też z flamenco. W trakcie koncertu towarzyszyć będą wspaniali muzycy, dzięki którym wydarzenia te są zawsze muzycznymi ucztami oraz świetną zabawą.

Zapraszamy zatem serdecznie na koncert, który odbędzie się już 23 września 2017 roku, w Zakopanem - w Kawiarni Kmicic, znajdującej się przy ulicy Stanisława Staszica 11a.

Szukasz noclegów w Zakopanem? Nie szukaj dalej.Sprawdź naszą ofertę noclegów w Zakopanem

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl