"Kiedy kota nie ma..." najzabawniejsza komedia z plejadą gwiazd

"Kiedy kota nie ma..." najzabawniejsza komedia z plejadą gwiazd
Tematyka komedii oscyluje wokół odwiecznych problemów małżeństw, które pochwalić się mogą sporym stażem małżeńskim.
Gdzie?
Scena Teatralna Hotelu Gołębiewski II
Karkonoska 14, 58-514 Karpacz
Kiedy?
29 grudnia 2017 od 17:00 do 23:00
Za ile?
100 zł
Organizator
Hotel Gołębiewski w Karpaczu

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na szampańską zabawę w komediowym stylu. Okazją do spotkania jest przedstawienie najzabawniejszej komedii z plejadą gwiazd w czołówce! Spektakl "Kiedy kota nie ma..." zobaczyć będzie można na Teatralnej Scenie Hotelu Gołębiewski II w Karpaczu już 29 grudnia o godzinie 17:00.

"Kiedy kota nie ma..." pojawia się szansa, iż z pewnością zaznaczy swą obecność w najmniej odpowiednim momencie! Wówczas bieg komicznych wydarzeń wpisanych w akcję świetnej sytuacyjnej komedii brytyjskiej, nabiera zawrotnego tempa, a poziom rozbawienia Widzów zupełnie wymyka się spod kontroli.

Tematyka komedii oscyluje wokół odwiecznych problemów małżeństw, które pochwalić się mogą sporym stażem małżeńskim. A może poślubna podróż do Saint Tropez? Oczywiście! Czy dwudziesta rocznica ślubu stanowi wystarczająco dobrą okazję? Czy uporają się z wzajemnymi złośliwościami? W końcu uczestnicy wyjazdu to dwa wesołe małżeństwa angielskie z dwudziestoletnim stażem... Czy uda się obudzić dzikość serca w mężu ciapie? Czy dotrzyma on kroku szwagrowi seksoholikowi? Czy uda się zaimponować zamożnej, zmanierowanej siostrze oraz uda się nie zabić jej wędzoną rybą? A ... może sedesowa szczotka ozdobiona wizerunkiem królewskiej pary pomoże w samobójstwie pięknej i powabnej dwudziestolatce? Odpowiedzi z pewnością się pojawią i na pewno będą zaskakujące. Jedyne co można przewidzieć to fakt, że dwie godziny spędzone w Teatrze, to gwarancja świetnego dowcipu, wybornego humoru oraz śmiechu, który wywoła łzy nawet na ponurych twarzach!

Szukasz noclegów w Karpaczu? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Karpaczu

Na scenie przy ulicy Karkonoskiej 14 w Karpaczu już 29 grudnia pojawią się: Roksana Szmigiero, Cynthja Kaszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Grzelak, Jacek Lenartowicz, Piotr Zelt. Serdecznie zapraszamy! Na scenie w Karpaczu - Plejada Gwiazd w doskonałej komedii! Tego nie można przegapić!

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl