Kiasmos DJ Set
Nowe wydawnictwo duetu nosi tytuł: “Blurred”, jest ono mroczniejsze od wcześniejszych.
Gdzie?
Klub Prozak 2.0
Pl. Dominikański 6, 31-043 Kraków
Kiedy?
6 kwietnia 2019 od 22:30

Wiosna może przynieść nam jeszcze więcej dobrego, i właśnie z tego powodu już 6-go kwietnia 2019 roku usłyszą Państwo po raz kolejny DJ Set od założyciela niesamowitego islandzkiego zespołu - Kiasmos!

Duet jest tworzony przez Ólafura Arnaldsa - kompozytora islandzkiego, zdobywcy nagrody BAFTA, znanego z minimalistycznych fortepianowych kompozycji, a także smyczkowych z brzmieniami elektronicznymi, jak również Janusa Rasmussena, znanego jako pomysłodawcę synth-popowej grupy Bloodgroup.

Arnalds często pracował w charakterze inżyniera dźwięku przy innych projektach artysty, w czasie których muzycy odkrywali wspólne zamiłowanie ku muzyce eksperymentalnej oraz minimalistycznej. W efekcie odizolowali się od świata, żeby w Reykjaviku pracować wspólnie nad swoją pierwszą płytą: Kiasmos - Kiasmos. Płyta okazała się wielkim sukcesem, rzecz jasna i zapewniła im miejsce na wielkich festiwalach światowych. Nowe wydawnictwo duetu nosi tytuł: “Blurred”, jest ono mroczniejsze od wcześniejszych. Po skończonej sesji nagraniowej duet zauważył jednak, iż jest to najbardziej pogodne nagranie - wbrew pozorom. W Klubie krakowskim Prozak 2.0 reprezentował duet będzie jedynie Janus Rasmussen, grając ponownie wspaniały DJ set.

Szukasz noclegów w Krakowie? Nie szukaj dalej.
Sprawdź naszą ofertę noclegów w Krakowie

Na koncert zapraszamy Państwa bardzo serdecznie już 6-go kwietnia 2019 roku, do Gdańska, przy Placu Dominikański 6. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 22:30.

źródło: coigdzie.pl
coigdzie.pl